[e36] komputer nic nie wyświetla i nie chce zapalic

Wszystko co dotyczy problemów technicznych w waszych BMW.

[e36] komputer nic nie wyświetla i nie chce zapalic

Postprzez artur » So 03 lis, 2007

podłączałem dziś nowe lampy z ringami i klops nie wiem co zrobic,miałem dwa zwarcia ale wymieniłem bezpieczniki i było ok.ale wsiadam do auta przekrecam kluczyk a tu tak zegar na kompie nie działa nic sie nie pokazuje jak wcisnąłem przycisk to pokazuje same kreski,skasowana godzina ale zaraz gasnie i nic wiecej nie chce pokazac,a rozrusznik nawet nie chce zakrecic.Sprawdziłem bezpieczniki klemy na aku ,a dodam ze jest nowy od tygodnia czasu.wasza pomoc jest mi niezbedna bo nie dam rady sobie ztym nerwa mam jak niewiem.
Ostatnio edytowano Cz 17 sty, 2008 przez artur, łącznie edytowano 1 raz
artur

Rowerzysta

Postprzez jezioro » N 04 lis, 2007

jeżeli miałeś jakieś zwarcia to może oprucz bezpieczników mogły też po dupie dostac jakieś przekaźniki (te większe kostki które możesz znaleźć w pobliżu bezpieczników) a to już nie będzie takie łatwe do znalezienia poszukaj dobrze i przejrzyj jeszcze raz wszystkie bezpieczniki

I POWIEDZ MI DLACZEGO NIE ODŁĄCZYŁEŚ AKUMULATORA PRZED ZABAWĄ W WYMIANĘ LAMP ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

obawiam się że będziesz musiałautko zapakować na lawetke i do elektryka.....
jezioro

Admin

Postprzez artur » N 04 lis, 2007

auto było u blacharza który popodłączał mi tylko kierunki mijania i drogowe a chciałem podłączyc postojowe z diodami i ringi ale niewiem dlaczego było zwarcie nie powinno byc
artur

Rowerzysta

grzebałeś coś przy kabelkach czy tylko przekładałeś wtyczki ??

morze balcharz coś źle spasowałi woda się dostała ?? i zwarcie gotowe a jakie bezpieczniki ci się przepaliły tzn co one zabezpieczały ??
jezioro

Admin

Postprzez artur » N 04 lis, 2007

nagle wszystko wróciło do normy,ale jutro śmigam do elektryka niech wszystko sprawdzi i zrobi jak należy
artur

Rowerzysta

tak jak ci pisałem na shoutboxie najpewniej jest to wina wilgoci lub "zawieszającego się" przekaźnika
jezioro

Admin

Postprzez artur » Pt 23 lis, 2007

problem sam sie rozwiazał
artur

Rowerzysta

Powrót do Mechanika & Elektryka