| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj |

Poprzedni temat «» Następny temat
E46 - Wymiana radia i dziwna kostka...
Autor Wiadomość
MasterJapko
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Sie, 2009   E46 - Wymiana radia i dziwna kostka...

W moim aucie mam oryginalnego kaseciaka z mala monochromatyczna navi. Dostałem radyjko, kupilem tki zestaw z kablem i ramka http://www.allegro.pl/ite...do_03_prof.html

Znalazlem w sieci opis jak odpiac radio BMW - odpialem srebne listwy, wyjalem radio i odpialem kabelek z niebieska wtyczka

Gdzie ja mam se wetknac ta niebieska wtyczke?

jezioro 
Admin

Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

ta niebieska wtyczka była podłączona do radia bmw ???

a masz tam jeszcze jakąś inną wiązkę ??

powinna być jeszcze jedna większa z zasilaniem wyjściem na głośniki itp ...

jeżeli się nie mylę too ta niebieska jest od zmieniarki cd jeżeli nie masz zmieniarki to może masz przygotowanie pod zmieniarke czyli wiązke itp

Dominik86 
Przyjaciele Forum
E60 545i

Wysłany: Czw 06 Sie, 2009   

dokładnie, powinieneś mieć jeszcze taką dużą czarną kostkę która trudno się zdejmuje (dziś 3 razy) oraz przewód do anteny.

pozdro

MasterJapko
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Nie mialem duzej kostki, poniewaz caly wzmiacniacz mam w bagazniku. Trzeba bylo nowe kable ciagnac od bagaznika do kokpitu.. ;/ w warsztacie car audio skasowali mnie 460 pln za to, ale juz wszystko smiga:)

AMBRA 
Admin
Administrator Forum

Wysłany: Sro 26 Sie, 2009   

Dokładnie to jest kostka tylko i wyłącznie do sterowania dwoma wzmacniaczami od których idą kable do poszczególnych głośników w autku... dużo zabawy, więc cena nie za bardzo powinna cię smucić

Kozik 
Przyjaciele Forum
Było e36 qp/Jest e39

Wysłany: Czw 03 Wrz, 2009   

Żeby nie zakładac nowego tematu, bo w sumie sprawa podobna... chodzi o te widoczne na fotce białe zwinięte kabelki.... może ktoś wie do czego są?

AMBRA 
Admin
Administrator Forum

Oczywiście.. Plus po stacyjce, plus po zapalonych światłach dwa do zasilania anteny w szybie i jakiś sterujący ale tylko radiem fabrycznym. To tak na szybko.

O reszcie kabli się nie wypowiem, bo mega profesjonalnie podłączone, oby na forum zaraz nie było tematu...
SPALIŁO MI SIĘ AUTO!!!! CZEMU!!! :552: :552: :552:

Kozik 
Przyjaciele Forum
Było e36 qp/Jest e39

AMBRA napisał/a:
Oczywiście.. Plus po stacyjce, plus po zapalonych światłach dwa do zasilania anteny w szybie i jakiś sterujący ale tylko radiem fabrycznym. To tak na szybko.

Czyli generalnie przydatne tylko z ori radiem? Przy okazji, może któryś z tych kabelków ma zwiazek z tym, że telefon u mnie nie teges... tzn. świecą się dwie kontrolki w mijscu telefonu, jednak na samym wyświetlaczu nic... Może w BMW jest patent podobny jak w Audi, czyli telefon nie działa z powodu braku orginalnego radia? Już takowe zakupiłem, z tym, że jak widac brakuje ori kostki na którą właśnie czekam, podłącze i zobaczymy czy zadziała...

AMBRA napisał/a:
O reszcie kabli się nie wypowiem, bo mega profesjonalnie podłączone, oby na forum zaraz nie było tematu...
SPALIŁO MI SIĘ AUTO!!!! CZEMU!!!

Żeby nie było :-) To nie moje dzieło... tak już kupiłem... komuś nawet szkoda było kasy na przejściówkę z kostki ori na ISO :573: Chwilowo zmieniłem ze znajdującego się po zakupie Kenwood'a na mojego Alpine'a i przy okazji tej operacji strzeliłem fotkę i......dostałem mini zawału jak zobaczyłem te kabelki....jako, że mechanicznie coś tam wiem, blacharsko i lakierniczo też...ale elektryka jest dla mnie czarna magią chwilowo tylko pieczołowicie zaizolowałem wszystkie kabelki... wcześniej była zwykła taśma taka biurowa, widac zresztą na foto,części tej "fachowej" izolacji już nie było, także faktycznie mógłoby byc niefajnie ....

Odpowiedz do tematu