BMW Zdunek - wrażenia po wizycie

Wszystko dotyczące firmy BMW AG oraz jej produktów- historia, ciekawostki , nowości, prototypy itp.

Postprzez gaweeeł » Śr 12 lis, 2014

tak, słychac już o Bavarii, że będzie sie starała cenami przyciągnąć klientów... a wiadomo, że za zaniżone ceny usługa będzie taka se :(
ja bym wolał, żeby konkurencyjność nie polegała na odbijaniu sobie klientów za pomoca lipnych chwytów, ale żeby każdy robił dobrą robote w swoim serwisie - wtedy by nikomu klientów nie brakowało.
Ja tam na jakość u Zdunka nie narzekam, jeśli już, to na tempo ;) ale to chyba pan Zdunek powinien zmotywowac swoich pracowników, nie?
gaweeeł

Klubowicze

Postprzez gaweeeł » Wt 13 sty, 2015

no i zdarzyło się wreszcie odwiedzić serwis Zdunka.
Akurat trafiłem na jakąś zimową promocję przeglądów przed feriami, i zrobili mi pełny przegląd jak pisali http://www.bmw-service-zdunek.pl/aktualnosci
Wymienili klocki tylne, cała reszta śmiga aż miło, uffff ;)
gaweeeł

Klubowicze

Re: BMW Zdunek - wrażenia po wizycie

Postprzez ginger » Pn 03 lip, 2017

Jeśli chodzi o serwis BMW Zdunek to ja również mogę przychylić się do pochlebstw na jego temat. W BMW x3 f25 mojej żony pojawił się problem z przekładnią kierowniczą. Umówiłem wizytę w serwisie z obawą, że będzie to coś poważnego, ale panowie uspokoili mnie, że ten model często miewa tego typu usterki i pojawiające się z czasem stukanie to swego rodzaju norma w f25. Po odebraniu samochodu z serwisu problemu nie ma, mechanicy dość sprawnie usunęli awarię, więc jestem zadowolony. Jeśli ktoś szuka w Trójmieście dobrego serwisu to szczerze polecam, dla zainteresowanych link do serwisu http://bmw.zdunek.pl/gdansk/ .
ginger

Klubowicze

Postprzez sandorek » Cz 20 lip, 2017

To u Zdunka najwyraźniej się pozmieniało, przez te parę lat, bo ja z polecenia do nich trafiłem, i tak już się serwisuje od 2 lat. Trochę mnie zdziwiło kilka opinii, bo ja odnoszę wrażenie że dbają o klienta z należytą starannością. W Gdyni szczerze polecam :)
sandorek

Klubowicze

Postprzez andrzejkrad » Pn 24 lip, 2017

Ja również jestem zdziwiony. Zawsze serwis ten ma bardzo dobre opinie, aż ciężko uwierzyć. Wiadomo każdy klient jest inny itp
andrzejkrad

Klubowicze

Postprzez mrrocky » Pn 24 lip, 2017

Komentarze sponsorowane lub wystawiane przez samym pracowników bardzo źle świadczą o tym serwisie.
mrrocky

Moderator

Postprzez Kriso » Pn 24 lip, 2017

mrrocky napisał(a):Komentarze sponsorowane lub wystawiane przez samym pracowników bardzo źle świadczą o tym serwisie.

mrrocky masz 100% rację, bo taki
ginger
sandorek
andrzejkrad
ma tylko jeden post i właśnie w tym temacie świadczy o pseudo reklamie
Kriso

Niedzielny Kierowca

Postprzez Tytan » Cz 27 lip, 2017

Nie wiem kto moderuje i czy ale jest sporo spamu i reklam na tym forum :)
Tytan

Pieszy

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o BMW