BMW Trójmiasto
Forum Klubu BMW Trójmiasto

Mechanika & Elektryka - Sworzeń z wachacza wywaliło

wedur - Pon 14 Kwi, 2008
Temat postu: Sworzeń z wachacza wywaliło
Panowie mam dosyć konkretny problem sworzeń krótki mi wywaliło z wahacza i mam pytanie czy mógł dostać makperson, maglownica, dojechałem do szefa domu i jutro zabieram się za to, i zastanawiam się czy jest taka możliwość bo błotnik mi zdewastowało kółko :567: fuck coza niefart i znowu wydatki :563:
OSKI - Wto 15 Kwi, 2008

powiem ci tak ... dobrze ze tylko tyle jak sworzen polecial bo najczesciej to kolo sie wbija i lecisz do rowu
jak masz na lewarku i mozesz podniesc kolo nawet o kilka mm gora dol to sworzen
ja mialem kiedys tak wywalony ze przy 110 kolo latalo ... dojechalem pod wawe wrocilem i zrobilem
kosztowalo mnie to 150zl ze sworzniem w oliwie u wojtka
kolumne tez wywalilo? nie powinno chyba ze mocowanie gorne i poduszka dostala

wedur - Wto 15 Kwi, 2008

Oski, sworzeń krótki wogóle wywaliło i koło wisiało na maglownicy, mak personie, łączniku stabilizatora tylko na TYM :567: wahacz w tym momencie służył jako dodatek do zahamowania. wymieniłem dziś i mam obawy o mak persona i amortyzator czy się nie pogiął :572:
OSKI - Wto 15 Kwi, 2008

a kiedy wywalilo? jak jechales szybko podziurach czy cos?
wedur - Wto 15 Kwi, 2008

pod gościecinską gurkę jechałem tak 80 km/h całe szczęście :562: i letki jeśli to można nazwać łukiem skręcam letko w lewo a tu huk i pełno dymu początku myślałem że kapeć ale nie po chwili patrzę na błotnik i łezka w oku :567: :565: ma ktoś pomysł jak sprawdzić czy wszystko gra. Dziagnoztyka lub przy zbieżności ustawianiu powiedzą mi czy coś jeszcze jest nie tak :566:
kaden - Sro 16 Kwi, 2008

jedź na stacje diagnostyczną niech Ci wytrzepie diagnosta auto i sprawdzi tłumienie zawieszenia. jeżeli macPherson dostał to napewno wyjdzie że ma zdecydowanie mniejszy procent skuteczności tłumienia drgań.