BMW Trójmiasto
Forum Klubu BMW Trójmiasto

Kupuję BMW proszę o pomoc - e39 530d manual kombi Świecie

pixel1988 - Nie 01 Gru, 2013
Temat postu: e39 530d manual kombi Świecie
Witam, zna Ktoś może to autko:

http://otomoto.pl/bmw-530...-C31390078.html

Wygląda obiecująco, puki co sprawdziłem VIN, wyposażenie rocznik wszystko się zgadza.
Po rozmowie telefonicznej dowiedziałem się ,że stabilizatory z przodu zostały wymienione, Sprzedawca zgadza się na sprawdzenie w dowolnym serwisie i podpięciu pod kompa.

Pomocy :P

DŁUGI 318is - Nie 01 Gru, 2013

Ta maska przednia to jakaś kpl. masakra. Jak by ktoś ten róg na kolanie klepał,
A co z tą grafitową co miałeś oglądać ?????

Tydzień temu byłem ją oglądać wieczorkiem silnik pracował ok, cala karoseria i środek też super, lampy wyglądały jak nowe, była zła pogoda to umówiłem się na ten weekend na wczoraj na przejażdżkę i serwis (z czego jeszcze specjalnie dopasowałem się do dowolnej pory, i miałem być na 12, dzwonie 10 minut wcześniej ze wyjeżdżam i pojedziemy z przymorza spacerową gdzie zatankuje samochód na rafinerii przy obwodnicy karne się kawałek po obwodnicy wtedy jedziemy na osowę do Kisiela jeśli wszystko jest w miarę OK biorę samochód i załatwiamy papiery, no i tu się zaczęły tłumaczenia ,że Właściciel nie ma czasu i może podjechać na serwis ale tylko w pobliżu z czego dłużej rozmawialiśmy przez telefon niż faktycznie jedzie się na osowę, to zaproponowałem ,że skoro nie ma czasu ,samemu pojadę a w ramach zabezpieczenia zostawię mu pieniądze przeznaczone na samochód, na to też nie było zgody i tłumaczenie ,że aż tak Mu nie zależy na sprzedaży i ktoś napewno ją kupi xP więc podziękowałem.

Pretensji nie mam, ale trochę żal ,że tydzień wcześniej przy oględzinach nie było problemów ,żeby pojechać na serwis i wogóle a jak przyszło co do czego to były jakieś tłumacznia, a do zakupu podchodziłem poważnie.

No nic samochodu nie potrzebuje na jutro, nie odebrałem wczoraj prawa jazdy, więc nie będę kupował auta w ciemno, a wolę dać więcej kasy i kupić dobry egzemplarz niż potem mam się denerwować :> ,że coś nie działa

Tak na marginesie jeśli Ktoś wie o jakiejś ładnej e39 3.0d w manulau w kombiaku najlepiej po lifcie (czarna, niebieska, grafitową byle nie srebrną czy zieloną :P ) to proszę o info :D , wymagania dosyć sprecyzowane ale tak jak pisałem wcześnie nie potrzebuje tego samochodu jutro.
pixel1988 - Sro 18 Gru, 2013

temat do wywalenia, kupiłem w końcu inny egzemplarz ;)