Chciałbym kupić e90 :)

Pytania, odpowiedzi, opinie związane z zakupem BMW

Chciałbym kupić e90 :)

Postprzez Tr1SH » Pt 02 lis, 2018

Witam,jak w temacie :) Dużo się naczytałem lecz im więcej czytam tym mniej wiem. Po niemal 2ch latach batalii z firmą VW po zakupie nowego auta stwierdzam że już nigdy więcej nie kupię auta z salonu. A takie jakie bym chciał to generalnie chyba mnie nie stać albo szkoda mi kasy. I tak mój wybór padł na e90. Budżet (30tyś maks+ew10 na naprawy). Z racji tego że codziennie dojeżdzam do pracy w jedną stronę 15 km wybór mój padł na benzynę. I tak, naczytałem się, że do tego auta najlepsze silniki 2.0 wzwyż i każdy ma swoją bolączkę. Idealne byłoby dla mnie e90 czarne z drewnem, skórą i navi z automatem ale jak zwykle rozum wygrał nad sercem bo a)skóry się psują,kleją do tyłka,trzeba mocno dbać b)navi nic nie daje bo mapy nawet najnowsze są m,mniej dokładne niż te w telefonie android c)automat bywa awaryjny i jest droższy w naprawach niż manual. W razie czego proszę mnie wyprowadzić z błędu :) I stąd moje rozterki:
1.przedlift vs polift
2. manual vs auto
3. navi vs brak navi

Skłaniałem się do przedlifta 2.0 ponieważ słyszałem najwięcej dobrych opinii jednakże obawiam się o trwałość blach oraz elementów gumowych ew. uszczelek - jakby nie było auto 2005 r. Lifty są już z 2010/11 lecz cena wyższa i naprawy chyba też.

Btw. Znalazłem coś takiego: co o tym myślicie?
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... 20394384c0

Proszę o doradztwo ew może ktoś ma coś na zbyciu :)
Tr1SH

Klubowicze

Re: Chciałbym kupić e90 :)

Postprzez Kriso » Pt 02 lis, 2018

szczerze mówiąc to po lift ładniej wygląda np. grill (ale to moja ocena ;-) )
auto ładnie się prezentuje
weź miernik lakieru, albo jakiś twój wybrany serwis i jedź na oględziny przed zakupowe
to kosztuje od 200-400 zł ale będziesz miał jakąś pewność że to co jest w opisie jest prawdą
Jechać, oglądać i brać :D
Kriso

Niedzielny Kierowca

Powrót do Kupuję BMW proszę o pomoc