zakończona przygoda z "coupetką"

Galeria i Dyskusja o fotografii nie koniecznie związanej z BMW.

zakończona przygoda z "coupetką"

Postprzez petras35 » Śr 05 maja, 2010

po mega wyczerpujących 43 godz. (m.in. turniej w piłke halową, majówka z BMW (przejazd w DRIFT CAR) no i impreza (TRZEŹWO!!!! ) organizm nie dał rady i w drodze powrotnej(ponad 150km) 2 km. od miejsca docelowego o godz. 5 oczy sie zamkneły i trafiłem w drzewo stojące tuż przy ulicy... ku przestrodze zdjecie- nawet nie ziewałem, bez przysypiania poprostu ułamek sek. brak kontaktowania i wszystko się zmienia...
petras35

Postprzez szybib » Śr 05 maja, 2010

:/
szybib

Niedzielny Kierowca

Postprzez ToLa » Śr 05 maja, 2010

Stary i teraz nie wiem czy krzyczeć na Ciebie czy nie .
Na całe szczęście nic poważnego Ci się nie stało - to najważniejsze .
A z drugiej strony jak się nie zna swojego organizmu to się tak nie szaleje , otwiera się okno aby było zimno , gada sie na cb , zatrzymuje się na fajkę aby trochę obudzić organizm , lub po prostu nie jedzie się !!

Mega szkoda auta i mega pozytywnie że tylko tak to się skonczyło i nie ucierpiały osoby trzecie.

Daleko szukać nie trzeba :
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,7834 ... a_nie.html

Nasz kolega z bmw3ver. Trzeba myśleć o sobie i o innych.
Ostatnio edytowano Śr 05 maja, 2010 przez ToLa, łącznie edytowano 1 raz
ToLa

Weteran

Postprzez switch234 » Śr 05 maja, 2010

bedzie następna, dobrze że żyjesz !!!
switch234

Niedzielny Kierowca

Postprzez piesekleszek » Śr 05 maja, 2010

no to lipa tak blisko już było
piesekleszek

Rowerzysta

Postprzez MaćkoE » Śr 05 maja, 2010

Przykro!! Najwazniejsze ze Tobie nic sie nie stalo, pal licho auto, rzecz nabyta najwazniejsze zdrowie i zycie.
MaćkoE

Postprzez petras35 » Śr 05 maja, 2010

ToLa napisał(a):A z drugiej strony jak się nie zna swojego organizmu to się tak nie szaleje , otwiera się okno aby było zimno ,[...]

setny raz robiłem takie trasy... i cała noc za kierą nic nie robiła bo jak sie oczy zamykały to normalne ze trzeba sie zatrzymac...a tym razem bez zadnego ostrzezenia...;/;/mózg przestał kontaktować i pi...

przy okazji jak ktoś by wiedział o jakimś aucie za grosze (max 3tys.) wdzieczny bym był za cynk...potrzebuje do pracy auto- takie bez szalu
petras35

Postprzez szybib » Śr 05 maja, 2010

szybib

Niedzielny Kierowca

Postprzez Bodzio » Śr 05 maja, 2010

ja moja tez za 3 moge oddac
Bodzio

Rowerzysta

Postprzez OSKI » Śr 05 maja, 2010

szkoda naprawde szkoda ... najgorsze co moze sie stac bo kurde juz nei jest do naprawy nawet :( jedynie na czesci ...
dasz rade
:565:
ps jaka byla orientacyjna predkosc? nie za duza sadzac po uszkodzeniach .. nawet belka zderzaka minieta :(
OSKI

Weteran

Postprzez Gąsior » Śr 05 maja, 2010

naprawdę szczerze współczuje ... takie rzeczy sie zdarzają ( nagła utrata swiadomosci .. )

zabrzmi to banalnie, ale zycie i zdrowie sa w tym momencie wartością nadrzędną i ciesze sie ze nic ci sie nie stało.

3maj sie.
Gąsior

Rowerzysta

Postprzez Yar » Pt 07 maja, 2010

Stary, na prawdę mi przykro.

Ale trzeba żyć dalej. Co dalej z autem?
Ostatnio edytowano Pt 07 maja, 2010 przez Yar, łącznie edytowano 1 raz
Yar

Pirat Drogowy

Postprzez Przemas » Pt 07 maja, 2010

najszczersze kondolencje :567:
Przemas

Niedzielny Kierowca

Postprzez petras35 » So 08 maja, 2010

dzieki chłopaki za wsparcie ... bo co prawda moze najśliczniejsza nie była ale była moją perełką...ja dochodze do siebie...juz chodzic moge:D i głową ruszam ;P wiec jest ok ... auto zgięte na dachu takze raczej naprawa odpada(choć podłużnica ominięta). chce wystawiał w całości...później jak nie pójdzie to cześci( jak ktoś ma anglika to mozna by przekładke zrobic;) )

odp. OSKI - predkosć ok 60km/h ale bez hamowania no i drzewo nie chciało ustąpic :573:

Trzeba zyc dalej ;P fundusze zbieram i moze na cos podobnego bedzie stac:D
petras35

Postprzez OSKI » So 08 maja, 2010

jesli to bylo okolo 50 nawet to jestem pod wrazeniem ze pomimo przyjecia na kolo obok podluznicy zniszczenia sa tak male ... taka predkosc na drzewo czesto wystarczy do smiertelnych wypadkow a ty chyba nawet drzwi sam otworzyles a to ze szyba poszla slupek i dach to nie ma co sie dziwic - widac po kole
dobrze ze to dla ciebie sie tak skonczylo bo z samochodem to cos sie zawsze wymysli sprzeda kupi albo co :)
beemki to mocne wozy jak by nie patrzec :)
a co do sprzedazy w calosci ... ;) pomysl o sprzedazy na czesci moze najpierw bo slyszalem ze sporo sepow na e36 jest :D tym bardziej z tak popularnego 2.0 :)
zbieraj sie i szukamy tobie nowych kolek :) :564:
OSKI

Weteran

Następna strona

Powrót do Foto