lekka przesada

Galeria i Dyskusja o fotografii nie koniecznie związanej z BMW.

Postprzez P*U*M*A » So 24 kwi, 2010

Brylu napisał(a):http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11667142 co powicie na to? :D

widziałam na zywo ten wehikuł :P hahaha!;D
a ten zółtek to taki skosny :(
P*U*M*A

Postprzez MaćkoE » Pn 26 kwi, 2010

P*U*M*A napisał(a):Jest sobie taka e36...biedna..zapuszczona...na tylnej kanapie zamiast ludzi przewozi śmieci...obraz nędzy i rozpaczy..samochodem jeździ kobieta. Rok temu widziałam jak przewozi swojego synka..bez zapiętych pasów..a nad jego głową wisiała jakaś belka :/
bardzo przykry widok...:(

W nawiazaniu do Pumy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MaćkoE

Postprzez Blady » So 01 maja, 2010

jak tak można...
Blady

Postprzez P*U*M*A » N 02 maja, 2010

może to rodzina?? moze to jej mąż?? hahah ;D
P*U*M*A

Postprzez fryzjerr » Pn 14 cze, 2010

fryzjerr

Pirat Drogowy

Postprzez Dziq » Pn 14 cze, 2010

fryzjerr napisał(a):BŁYSKAWICA !!!!! :568:

http://www.allegro.pl/item1074242696_su ... awica.html

Tak patrzę i patrzę iiii.. Oceniając z zewnątrz to gdyby nie ten dziwny pakiet zderzaków to auto mogłoby naprawdę fajnie wyglądać moim zdaniem.. Grafika jest dobra.. Z boku (pomijająć progi) nawet przyjemnie się na to patrzy :)
Dziq

Pirat Drogowy

Postprzez fryzjerr » Pn 14 cze, 2010

Dziq napisał(a):Grafika jest dobra.. Z boku (pomijająć progi) nawet przyjemnie się na to patrzy

załeży od gustu :) mi tam się nie podoba, błskawice i tygrysek na masce ??troche to przypomina nie dorobiony NFS ale to jest moje zdanie.
fryzjerr

Pirat Drogowy

Postprzez Gedi46 » Pn 14 cze, 2010

hehe hańba dla marki ... te auta wyglądają jak g***o hehe ;)
Gedi46

Klubowicze

Postprzez Dominik86 » Wt 15 cze, 2010

audio mnie powala w drzwiach kierowcy :)

swoją drogą to e34 stoi tam już pare miesięcy w miejscu...
Dominik86

Weteran

Postprzez smashnp » Wt 15 cze, 2010

Dziq napisał(a):

Tak patrzę i patrzę iiii.. Oceniając z zewnątrz to gdyby nie ten dziwny pakiet zderzaków to auto mogłoby naprawdę fajnie wyglądać moim zdaniem.. Grafika jest dobra.. Z boku (pomijająć progi) nawet przyjemnie się na to patrzy :)

nie żartuj.

beemki z założenia są ładne, a tak łatwo można to zepsuć przez durną grafikę druciarski zderzak czy lampki kororowe :) jednakże ludzie to robią nie wiedzieć czemu:)

Obrazek

o ile te auto byloby ladniejsze bez tych zderzkow i lotek... :)
smashnp

Klubowicze

Postprzez fryzjerr » Śr 16 cze, 2010

smashnp, i tu koledze przyznaję absolutną rację :564: E34 jako auto jest samo w sobie bardzo ładne (zresztą jak każde BMW :568: ). Dobra felga, lekka gleba, ewentualnie dokładka pod przedni zderzak z 540 i czego więcej trzeba :562: . I tu moje pytanie: w imię czego takie dziwoloągi ?? :569:
fryzjerr

Pirat Drogowy

Postprzez Gedi46 » Śr 16 cze, 2010

najczesciej takie cos to na wioskach jest ... oni za bardzo nie wiedza co to jest tuning i do czego sluzy, zostaly tendencje z polowy lat 90'tych kiedy to tuning w polsce raczkowal, czesci zamawiaja u kolegi na allegro ale zeby to zrobic jezdza 50 km do innej wioski gdzie jest net ... potem zakladaja to wszystko a laski na wiochach sikaja bo stefan ma stjuningowanego golfa power max, na festynach na polach jest szaŁ, respekt ... im wiekszy kawal plastiku tym lepszy tuning... nie zebym sie smial ale pare razy mialem okazje przebywac u kuzyna co kupil dzialke z chatka na wiosce za leborkiem i tam smigamy na rybki albo odchamianie sie po ciezkim tygodniu kulturalnej pracy :573: .... w kazdym badz razie tego typu zjawiska sa tam zauwazalne, np pewnego razu wracajac z rybek wprowadzajac sie w stan relaksu ... widzimy ... jest jakas biba na wiosce "festyn!!!" wydarzenie na skale 5-7 okolicznych wioseczek... zjezdzaja sie chłopaky w kadetach, golfach i uwaga ! = bmw 5 ..eeetrzydziescicztery, na dodatek czarny ! kumacie !? :546: ... oczywiscie the best kozak jest w bmw i jego 6 kumpli co wysiadlo, wszyscy stoja jak najblizej bmw zeby nie bylo, ze to kto inny tym przyjechal. Szał małp na całego, laseczki i te sprawy ... 2h pozniej wracamy na pole pokrecic beczke i co widzimy ... chłopaky na*****e w 3 d**y, teksty typu " wez staszek nie pie***l bo ten twoj opel to przy mojej becie to h*j" .... potem dla nas impreza sie skonczyla bo gdy my z polewu na tym festynie nie moglismy wytrzymac to sie chłopaky zoriontowali, ze to z nich sie smiejemy i wogole z calego tego cyrku ... no i zaczelem bardzo szybko biegac zeby to mnie nie zlapali i zlinczowali ... nie ma opcji we 2 z taka banda to nie ma co podskakiwac :570: ... tak to tam wyglada, no a nie raz chłopaky skladaja sie na wache i leca w 6 na skwer :564: ... sorki za zarcik ale jakos tak dzis od rana mam ;)
Gedi46

Klubowicze

Postprzez fryzjerr » Śr 16 cze, 2010

Gedi46, trochę się z Tobą zgodzę ale nie do końca, napewno są takie miejsca które opisujesz ale nie wszędzie tak jest :) tam skąd pochodzę niema takiej tendencji do extremalnego tuningu, tak jak pisałem wyżej dobra felga, lekka gleba ewentualnie ciemne szybki i wielu moich znajomych kończy na tym swoję wyczyny tuningowca. Oczywiście znajdą sie też i tacy "hardcorowcy" których opisujesz ale jak to mówią "są ludzie i taborety"
fryzjerr

Pirat Drogowy

Postprzez Gedi46 » Śr 16 cze, 2010

no tak tak ... to taka forma opisowego zartu ;)
Gedi46

Klubowicze

Postprzez saku82pl » Cz 17 cze, 2010

i jeszcze jeden bardzo fajny tuning

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13548331

zastanawia mnie kiedy wieśniaki w końcu zrozumieją że to nie jest tuning czy nawet delikatne, gustowne mody a po prostu totalne bezguście

"witam mam na sprzedaz fajne bmw po tuningu auto 100% sprawne zarejestrowane i opłacone...!!!! możliwa zamiana na inny samochód lub ściga..." - a co to to to ?? :546: jakiś rodzaj traktora z płógiem czy co??
saku82pl

Weteran

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Foto