PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK (foto)

Galeria i Dyskusja o fotografii nie koniecznie związanej z BMW.

PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK (foto)

Postprzez Gąsior » N 28 mar, 2010

PRZEDNI NAPED JEST DLA DZIEWCZYNEK (napis na ramce tablicy)
Obrazek
ooops...czyzby boczek nie wyszedl
Obrazek

kazdemu moze sie zdarzyc, prawda?
Ostatnio edytowano Pn 29 mar, 2010 przez Gąsior, łącznie edytowano 1 raz
Gąsior

Rowerzysta

Postprzez deenbe » N 28 mar, 2010

nie ma jak druciarstwo
deenbe

Rowerzysta

Postprzez P*U*M*A » N 28 mar, 2010

tylko że niektóre dziewczynki lubią tylko napęd na tył ;)
jaki "AS" heheeh coś mu nie wyszło :P
P*U*M*A

Postprzez Kozik » N 28 mar, 2010

Dlaczego odrazu "kozakowi" ? Podkładkę moze miec jaką mu/jej sie podoba.... to raz, a dwa, bo oczywiście każdy kierowca jest lepszy od drugiego ... takie uszkodzenie to może byc parkingówka, sam tak miałem ( tylko gorzej) w Fordzie po wyjściu z urzędu skarbowego - ktoś widocznie cofał, albo nie zmieścił się na miejscu pakingowym i uciekł, zrobiłem dokładnie tak samo, poszedłem to papiericzego, kupiłem najmocniejszą taśmę jaką mieli i sklejiłem, tak, żeby zderzak nie spadł do końca i tak samo nie mając kasy na nieprzewidzianą naprawę jeździłem tak dośc długo. Poprzedzając to, że pewnie będą jakieś posty wiążące ta podkładkę, uszkodzenie autka i tasmę, życzę wszystkiem bezszkodowej jazdy i duuuuzo kasy, ale radze też brac pod uwagę, że nie zawsze jest tak, jak wydaje sie na pierwszy rzut oka i takie domniemywanie niezawsze jest słuszne i postawiona teza może byc łatwo obalona.

To tyle na podstawie tych fotek...
Kozik

Niedzielny Kierowca

Postprzez Marcin84 » N 28 mar, 2010

Gąsior, ja tez mam taka ramke i tu wcale nie chodzi o kozaczenie :) i obrazanie innych uczestwnikow ruchu drogowego! Nie mozna brac tego powaznie ;)
To zwykly podpis a nie haslo oznajmiajace : "jestem zaje*** kierowcą, a ty pi***"

PS.
Kozik ma racje, ze mogl go ktos zahaczyc i skleil na szybko by nie szorowac o ziemie.
Rozne przypadki chodza po ludziach wiec prosze o powstrzymanie sie od zbednych komentarzy :)
To ze ktos ma taki opis i cos nie tak z autem to nie powod by sie wysmiewac, ze kozaczyl i zahaczyl...

Pozdrawiam.
Marcin84

Niedzielny Kierowca

Postprzez Brylu » N 28 mar, 2010

dokladnie :) kazdy moze latac bokiem lepiej lub troche gorzej :P
Brylu

Postprzez Gąsior » Pn 29 mar, 2010

Nie no Panowie, macie rację. po prostu jakos tak ta ramka w połączeniu z tą przepiekną prowizorą wywałala usmiech u mnie i moich współpasażerów : ) tak samo jak ramka typu " tylny naped jest do dup*" na jakims Oplu( ale to akurat daaawno było ) ; ]
Pozdrawiam!
Gąsior

Rowerzysta

Postprzez Slawek-CH » Pn 29 mar, 2010

Gdzie mają takie ramki też sobie założę....
Slawek-CH

Asfaltowy Rambo

Postprzez Marcin84 » Pn 29 mar, 2010

to fakt, ze taka prowizorka wyzwala usmiech, ale roznie to bywa i jak to mawiaja najstarsi:
"Nie smiej sie dziadku z czyjegos przypadku, bo dziadek sie smial i to samo mial" ;)

Pozdrawiam i zycze kazdemu bezstresowego korzystania z naszych PRZEpieknych furek! :D
Marcin84

Niedzielny Kierowca

Postprzez marcin_ » Pn 29 mar, 2010

hehe znam tą furke...jezdzi nią syn znajomego mojego ojca ,twierdził ze na parkingu zahaczył ;D
marcin_

Klubowicze

Postprzez Yar » Pn 29 mar, 2010

Traktując to w kategoriach żartu - spoko.

Ale jeśli to na poważnie, pokuśmy się o analizę.

Kolo po prostu chce się poczuć lepiej, DOWARTOŚCIOWAĆ kosztem innych - a więc jest w głębi duszy niedowartościowany. Ilu takich na co dzień widać... żal płakać.

Co do przedniego napędu: Ford Focus RS. Honda Civic Type R. Zajefajne autka.
Yar

Pirat Drogowy

Postprzez marcin_ » Pn 29 mar, 2010

Yar napisał(a):Co do przedniego napędu: Ford Focus RS. Honda Civic Type R. Zajefajne autka.
dokładnie :P
marcin_

Klubowicze

Postprzez Gąsior » Pn 29 mar, 2010

No proszę jaka mała sensowna w sumie dyskusja się zrodziła : )
Gąsior

Rowerzysta

Postprzez Szczepan » Wt 30 mar, 2010

jeździłem Type eRem. i powiem szczerze że wolę swoje stare 133 konne BMW a tego czegoś... zimą jeździło się tym tragicznie... (jeszcze wtedy byłem niestety posiadaczem przednio napędowca) auto na zakrętach miało większą tendencję do nadsterowności niż Beta na łysych oponach na lodzie...
Szczepan

Moderator

Postprzez Yar » Wt 30 mar, 2010

Szczepan napisał(a):jeździłem Type eRem. i powiem szczerze że wolę swoje stare 133 konne BMW a tego czegoś... zimą jeździło się tym tragicznie... (jeszcze wtedy byłem niestety posiadaczem przednio napędowca) auto na zakrętach miało większą tendencję do nadsterowności niż Beta na łysych oponach na lodzie...

W sumie można powiedzieć, że odnieśli taki sukces, że aż przedobrzyli :D gdyż ponieważ przedni napęd z reguły jest podsterowny. Myślę że na dobrych kapciach i z głową na karku wszystkim da się jeździć. Ale w hondach kocham te silniki: szybkoobrotowość, wchodzenie i schodzenie z obrotów. Jak będę bardzo bogaty, Type R będzie również stał w garażu :)
Yar

Pirat Drogowy

Następna strona

Powrót do Foto