k&a usługi ogólnobudowlane

Giełda usług z cenami specjalnymi dla klubowiczów ;)

k&a usługi ogólnobudowlane

Postprzez karol e34 » Pn 19 sty, 2009

WITAM wszystkich mam mały problemik finansowy więc już nawijam o co chodzi mam działalnośc budowlaną bywało super ale zima i ci z rządu wiecie jest kryzys w budowlance więc pomyślałem jak byście mi troszke pomogli w zleceniach a może sami potrzebujecie małego remonciku? O TO CO OFERUJE: SZPACHLOWANIE MALOWANIE PANELE WSTAWIANIE STOLARKI OKIENNEJ ORAZ DŻWIOWEJ TAPETOWANIE STRUKTURY AKRYLOWE MINERALNE (GRAMPLAST SUFITY PODWIESZANE FALE ITP. SZYBKE TERMINY REALIZACJI ORAZ PEŁEN PROFESJONALIZM PANOWIE JAK WIDZE OGŁOSZENIE W ANONSACH TAKIE JAK (tanio szybko i solidnie ) to chce mi się płakac ZAPRASZAM O TO MÓJ NUBER 785-075 554 WALCIE ŚMIAŁO
karol e34

Postprzez OSKI » Pn 19 sty, 2009

jak by przypadkiem moj ojciec mial za duzo zlecen to wtedy pomysle o tobie :P bo pewnie za 2 robote bedzie sie brac teraz
a ty masz wlasna ekipe czy liczysz na drobne prace?
bo powiem ci ze ja tez takimi jak ty moge zajac sie sam lub dobrac sobie kogos :)
tyle ze wole zajmowac sie teletechnika niz budowlanka - zmeczylem sie juz tym :)
pozdro
OSKI

Weteran

Postprzez karol e34 » Pn 19 sty, 2009

dzięki za zainteresowanie mam ekipe która jak ja teraz siedzi w domu i czeka robiłem zawsze deweloperke tzn. bloki szpachlowanie itd poddasza z chęcią wezme coś większego :564:

ale maleństwem też nie pogardze
Ostatnio edytowano Pn 19 sty, 2009 przez karol e34, łącznie edytowano 1 raz
karol e34

Postprzez OSKI » Pn 19 sty, 2009

teraz wszytko jasne :) jesli masz ekipe to ok ;p i jak robiles bloki to wiesz co i jak ;] bede mial na uwadze ale sam wiesz ze duzo roboty nie ma teraz
OSKI

Weteran

Postprzez karol e34 » Wt 20 sty, 2009

wiem koleszko jest kicha na rynku tragedia mój inwestor wstrzymał roboty bo ludzie nie mają kasy na mieszkania co za syf wiesz gdzie są 4pory roku w gdańsku? 5 bloków jest moich ostatnio robiłem w rumi na 1000lecia i na oliwskiej wstawił bym zdjęcia ale tak mnie przycisneło że aparat jest w lombardzie :563:
karol e34

Postprzez artur » Pn 26 sty, 2009

tak to już bywa przy masówce i współpracy z deweloperką,ja bazuje na klientach indywidualnych(prywatnych)bardzo sie przykładam i klient mnie sam reklamuje przez co mam prace zaplanowane na najbliższy rok do przodu.
Jednakże życzę powodzenia
może wiosna przyniesie lepsze czasy
artur

Rowerzysta

Postprzez karol e34 » Wt 27 sty, 2009

Dzieki artur za wsparcie nie dawałem prywatnych ogłoszen bo miałem nawał roboty na blokach a teraz lipcia pozdro :564:
karol e34

Postprzez karol e34 » Śr 18 mar, 2009

witam serdecznie wszystkich jeszcze raz zapraszam do mojej oferty remontu i wykończen wnętrz wszystkich zainteresowanych zapraszam pod numer tel 785 075 554
karol e34

Postprzez lysyzlota » Cz 19 mar, 2009

Jeśli jesteś zainteresowany robotą to odezwij się do mnie na Gadu. Ja nic nie mam ale mam namiar na dobrą firmę która daje zlecenia
lysyzlota

Postprzez ven » Cz 05 lis, 2009

A ja mam materialy budowlane na sprzedaz jak cos to prv o szczegoly ;]
ven

Klubowicze

Powrót do Usługi