adiparts - sklep z częściami

Giełda usług z cenami specjalnymi dla klubowiczów ;)

adiparts - sklep z częściami

Postprzez wiorek » Wt 06 paź, 2015

Witajcie,

Założyłem swój sklep z częściami, strona jest cały czas w budowie, robię ją od ponad miesiąca, lecz w jedną osobę bardzo ciężko i długo ją się robi.
Wszystkie części mam już na stanie do każdego modelu i mechaniczne i blacharskie, nowe i używane.
Chciałbym wszystkich bardzo serdecznie zaprosić do zakupów, tym bardziej ,że po znajomości z forum leci na dzień dobry rabacik -7% ! :-)
Co mną kierowało do założenia sklepu? Kolejne nacięcie się na aukcji jednego z najpopularniejszych (jak nie najpopularniejszy) portalu aukcyjnego, gdzie chciałem zamówić cześć o WIELE tańszą niż w sklepie - a jednak tej samej firmy. Problem polegał na tym ,że u nas w Polsce jest parę firm "krzak" które podrabiają z ogromną dokładnością ori części - stąd też tak niskie ceny na w/w portalu.
Oferuję Wam oryginalne części wszystkich marek, jak już wyżej wspomniałem nie mam możliwości dodania wszystkiego na raz, jest to bardzo czasochłonne - a chciałbym już zacząć sprzedaż. Wiem ,że to nie wygląda za ładnie, jak coś jest niedokończone, ale mam nadzieję ,że sprawnie się z tym uwinę. Możliwość kupowania przez aukcję na stronie, bądź jeśli nie ma tam wystawionego jeszcze danego towaru proszę o wiadomość na e-mail :
adiparts@interia.pl , telefon bądź sms pod numer - 508 435 588. Jeśli ktoś będzie potrzebował kupić część przez aukcję - wystawię na allegro.
Jako pierwszy w woj. Pomorskim ( jak nie w Polsce) wprowadzam Nocne Pogotowie Częściowe - dowóz części między 18.00 - 06.00 - więcej informacji na ten temat w zakładce "Nocne Pogotowie Częściowe" na stronie

Zachęcam Was wszystkich już teraz !

Adres strony :

adiparts.pl ( bez www)

@ W związku z ciągła pracą na stronie internetowej, będe tutaj dla Was w ramach zadość uczynienia wrzucać promocje. Tak więc ,że zaczyna się Jesień, postanowiłem wrzucić promocję na kosmetyki z Shiny Garage ! Promocja obowiązuje do końca Października. Jak zamówić najprościej? Wypełnić tabelkę w exelu i odesłać ją na facebook'u / adiparts , bądź na e-mail : adiparts@interia.pl ! Super ceny ZAPRASZAM

Link do pliku w excelu ( nie moge inaczej wstawić )

https://www.sendspace.com/file/4phnmb
wiorek

Rowerzysta

Re: adiparts - sklep z częściami

Postprzez wiorek » So 10 paź, 2015

Znizka na klocki hamulcowe i tarcze do kazdego modelu BMW !!!
wiorek

Rowerzysta

Postprzez Fido » So 10 paź, 2015

Może jakoś źle szukam ale o jakim mieście mowa?
Fido

Pirat Drogowy

Trojmiasto oczywiscie
wiorek

Rowerzysta

Postprzez mrrocky » So 10 paź, 2015

Trojmiasto nie jest miastem a aglomeracja w ktora wchodza trzy glowne miasta. Podaj adres siedziby sklepu, punktu odbioru osobistego towaru.
mrrocky

Moderator

mrrocky napisał(a):Trojmiasto nie jest miastem a aglomeracja w ktora wchodza trzy glowne miasta. Podaj adres siedziby sklepu, punktu odbioru osobistego towaru.

Ok juz prostuje w takim razie - Adres siedziby - to miejscowość Straszyn – duża wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Pruszcz Gdański nad Radunią poniżej Jeziora Straszyńskiego, przy skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 222 z drogą ekspresową nr S6 oraz na trasie nieczynnej linii kolejowej Pruszcz Gdański – Żukowo – Kartuzy – Lębork. Odbior osobisty mozliwy tylko po uprzednim telefonie.

Mam nadzieje ,ze teraz mrrocky nie pomylilem sie w wyjasnieniu.
wiorek

Rowerzysta

Postprzez wiorek » Pn 12 paź, 2015

Znizka na zestaw filtrow - zapraszam
wiorek

Rowerzysta

Postprzez voyciex » N 22 lis, 2015

Słabo. 2 dni próbowałem dostać części nie udało się bo zapracowani... napisz maila... mail nie doszedł nie odbieraja telefon, na który zostałem przekierowany a po 2 godzinach dostaje informację, że dopiero po 22 mogę coś próbować.
Jednymi słowy części 24h z szybkim dowozem to marzenie właścicieli. Nie ma co liczyć, że sobie podjedziesz i na szybko coś dostaniesz. Lepiej iść do sklepu i kupić.
Taka jest moja opinia.
voyciex

Klubowicze

Postprzez wiorek » Pn 11 sty, 2016

Witam,

Dostępna nowa strona web z szerokim katalogiem części. Od każdej ceny podanej w katalogu istnieje możliwość dodatkowej zniżki.

Zapraszam, -> http://www.adiparts.pl
wiorek

Rowerzysta

Postprzez wiorek » Śr 13 sty, 2016

Witam,

Uruchomiłem na stronie chat online z konsultantem. Zapraszam wszystkich do zakupów.

http://adiparts.pl
wiorek

Rowerzysta

Powrót do Usługi