Łazienka - remont całościowy

Giełda usług z cenami specjalnymi dla klubowiczów ;)

Łazienka - remont całościowy

Postprzez davE46 » Cz 20 mar, 2014

Cześć,

Poszukuję speca od Łazienek. Macie jakiś znajomych, znacie bardzo dorbych majstrów w rozsądnych cenach do wyłożenia kafelek (standardowe kafle bez żadnych mozaik itd itp.)?

Zakres do zrobienia:
- zbicie kafelek około 20 m2
- położenie nowych kafelek około 30 m2 (łazienka, wc)
- montaż prysznica
- fugowani
- nakłądanie gumy pod kafle przed ich położeniem
- itd. itp..

Dosłownie wszystko
Jest opcja że jak się spisze i będzie wsyzstko super pięknie to będzie 2 łazienka do zrobienia z identycznym schematem:)

Pozdrawiam
davE46

Rowerzysta

Postprzez ksepek » Cz 20 mar, 2014

Witam, kolego napisz na PW ja się takimi rzeczami specjalizuje od 10 lat , oczywiście żadnej lipy nie odwalam.
Pozdrawiam
ksepek

Klubowicze

Postprzez zolw59 » N 23 mar, 2014

jak coś pisz do chubertos on tam w wykończeniach działa
zolw59

Niedzielny Kierowca

Postprzez AndiT » So 29 mar, 2014

Tez w sumie bylbym zainteresowany, ale jakos latem. Jest tylko jeden problem, zupelnie nie mam wizji co z lazienka zrobic. Jest gdzies jakas strona z wizualizacjami co wogole mozna zrobic?
Bo zanim zaczne remont to musze wiedziec jak to ma wygladac po remoncie, przynajmiej teoretycznie.
AndiT

Klubowicze

Postprzez davE46 » So 29 mar, 2014

AndiT napisał(a):Tez w sumie bylbym zainteresowany, ale jakos latem. Jest tylko jeden problem, zupelnie nie mam wizji co z lazienka zrobic. Jest gdzies jakas strona z wizualizacjami co wogole mozna zrobic?
Bo zanim zaczne remont to musze wiedziec jak to ma wygladac po remoncie, przynajmiej teoretycznie.

heheh:D

Kibelek umywalka + jakiś sprzecik do kapieli :D To taka podstawa a reszta co dusza zapragnie€. Wiadomo wszystko od budżetu :)

Jak usłyszalłem ze ludzie kupują zlew za 6 tys, to sie za głowe złapałe:D
Pewnie oni to samo by zrobili gdybym powiedział ze felgi zatyle kupiłem:D

W google można poszukać wizulaizacji gotowych projektów :) ale
davE46

Rowerzysta

Postprzez darek-k16 » So 29 mar, 2014

davE46 napisał(a):

W google można poszukać wizulaizacji gotowych projektów :) ale

to brak inwencji tworczej :P

ja robilem 2 lazienki pare miechow temu...wystarczy wizja...wpadasz do sklepu i dobierasz wszystko....jak masz duza inwencje tworcza to naprawde mozna fajnie odje.... :)

oczywiscie w zaleznosci od budzetu(pomijam ze za normalne pieniadze mozna tez zrobic nietuzinkowa lazienke). Ale powiem szczerze jak zrobisz zg z wlasnym pomyslem-nietuzinkowym to dopiero oko cieszy :)
Wiesz ze to nie sztampowy pomysl jakiejs ikei tylko Twoj niepowtarzalny :)

p.s. jestem na swierzo z tematem budownictwa... takze widzialem sporo projektow az wkoncu sam zaprojektowalem od poczatku przez konstrukcje i rozklad do wyposazenia...

i o gustach raczej sie nie dyskutuje ale widac ze mozna cos niesztampowego za nieduze pieniadze wyczarowac. Pare foto z nietuzinkowych rozwiazan http://bygg-kompetanse.no/wcn0wztmp/ref ... pa_roberg/
darek-k16

Asfaltowy Rambo

Postprzez AndiT » Wt 12 sie, 2014

Odswierzam temat bo mam juz wizje, zreszta trzeba sie sprezac bo spoldzielnia uruchomi ogrzewanie i bedzie problem aby to jakos ogarnac. Reasumujac, zakres prac jak u kolegi co zakladal temat, no moze poza gumowaniem bo nie mam bladego pojecia co to jest.
Tak w skrocie to lazienka i kibelek w blokowisku plus kafle na podloge do kuchni. Ewentualnie jak ktos nie robi calosci, to szukam hydraulika co mi rury wymieni bo nie mam sprzetu aby nowe spawac czy lutowac, no i kafelkarz tez potrzebny:)

Acha a stolarza mamy tu? Jak tak tez zapraszam na priv.
AndiT

Klubowicze

Postprzez Milosz » Wt 12 sie, 2014

AndiT, ja Ci moge załatwić hydroizolacje jakbyś chciał w dobrej cenie ;) Dokładniej to albo folie polimerową , albo szlam hydroizolacyjny 2k. Osobiście polecam szlam ;) Mowa o produktach do remontu.
Milosz

Weteran

Postprzez AndiT » Śr 13 sie, 2014

OK, mam na uwadze. Podeslij mi numer tel na priv, bo jakby byla potrzeba ta izolacja to nie bedzie wtedy czasu na pisanie, wiec lepiej miec juz numer za wczasu.
Ktos z naszych dlubie moze w drzwiach?
Szukam drzwi w zasadzie to na juz, wiec jakby ktos dawal jakis rabat fajny to priv.
AndiT

Klubowicze

Powrót do Usługi