BMW ELEKTRYKA/ MECHANIKA / Pełen SERWIS / ALARMY/AUDIO/....

Ogłoszenia związane z usługami motoryzacyjnymi których świadczenie jest ciągłe (naprawy, sprowadzanie aut, etc).

Re: BMW ELEKTRYKA/ MECHANIKA / Pełen SERWIS / ALARMY/AUDIO/.

Postprzez yyyeee » Wt 18 kwi, 2017

Również polecam bardzo usługi! W ciągu 24h zrobił porządek z wszystkimi problemami (a przynajmniej tymi najważniejszymi) mojej e46 :) Wszystko szybko i dokładnie naprawione + zaskakująco czyste auto przy odbiorze :)

Dzięki!
yyyeee

Klubowicze

Postprzez juzio1313 » So 16 wrz, 2017

Polecam wszystkim usługi AMBRA przed nim 3 mechaników trzy rożne diagnozy i oczywiście wróżenie z fusów potężnych sum na naprawę, a tutaj fachowa i szybka diagnoza mojej e39 kilka minut pracy (niecała godzinka) i problem rozwiązany :564: :) gdyby wszędzie byli tacy mechanicy człowiek by się nie bał auta oddawać :D
juzio1313

Klubowicze

Postprzez mauy88 » Wt 17 paź, 2017

Szczerze polecam usługi. Miałem problemy z elektryką w E46, nikt nie wiedział o co dokładnie chodzi. Ambra szybkie sprawdzenie diagnoza - nietypowe zwarcie. Wszystko naprawione od ręki na miejscu. Wszystkie nieszczęsne kontrolki zgaszone :) Polecam bo widać to zamiłowanie wiedzę i doświadczenie.
mauy88

Klubowicze

Postprzez AMBRA » N 17 cze, 2018

DZiękuje Pany... i cieszę się iż mogłem pomóc :564:
AMBRA

Admin

Poprzednia strona

Powrót do Usługi Motoryzacyjne