BMW Zdunek - wrażenia po wizycie

Wszystko dotyczące firmy BMW AG oraz jej produktów- historia, ciekawostki , nowości, prototypy itp.

Postprzez greg » Pn 31 maja, 2010

ja zakupuje tylko części u Zdunka, rabacik zawsze jest, (klubowa smycz na szyji)
jestesmy dobrze postrzegani jako klub - tak sądze ;)
jeżeli nikt nienawali jak w Focie - Gdynia :563: to sadze że będzie można cos załatwić dla klubu ;)
greg

Postprzez Dominik86 » Pn 31 maja, 2010

hymm ja też nie narzekam, Pan Darek zawsze rabat daje ;) tylko trzeba mieć na uwadze, że na jedne rzeczy może dać 30% a na inne 5% i nie ma innej opcji
Dominik86

Weteran

Postprzez OSKI » Pn 31 maja, 2010

Dominik86 napisał(a):hymm ja też nie narzekam, Pan Darek zawsze rabat daje ;) tylko trzeba mieć na uwadze, że na jedne rzeczy może dać 30% a na inne 5% i nie ma innej opcji

dokladnie ;) tez raz dostalem taka wycene z max rabatami dla szarakow to sie zapytalem o co chodzi no i wlasnie o to ze na popularne i produkowane elementy sa wieksze rabaty a na lezace na magazynach mniejsze :)
OSKI

Weteran

Postprzez levi » Wt 22 cze, 2010

Ja po wizycie u nich mam złe wspomnienia :|
Kiedyś umówiłem się na DARMOWY przegląd wiosenny i wszytko by było ok. bo
obsługa bardzo miła,można powiedzieć ,że znają się na rzeczy mechanicy.
Ale potem musiałem zapłacić za ten przegląd bo rzekomo gość co mnie obsługiwał był nowy i coś źle powiedział mechanikom co mają zrobić i zrobili rozszerzony przegląd i takie tam ściemy

Nie miałem czasu się wykłócać,że przecież się dwa razy pytałem "czy na pewno nie będę nic płacił " zanim oddałem samochód im w ręce.(na szczęście nie były to duże pieniądze)

Oczywiście przepraszali i mówili ,że mi dadzą rabat na części jak będę kupował kiedyś u nich :551:

Więc uważajcie u nich na te darmowe przeglądy

Ja wiem ,że na pewno do nich moje autko już nie zawita bo mnie tą sytuacją strasznie zrazili do siebie
levi

Niedzielny Kierowca

Postprzez Czapa » Pn 20 wrz, 2010

Zamówiłem jakąś pierdołkę, przyjechałem, zapłaciłem i odebrałem, wszystko oki.

Natomiast to co było w renault to już bez komentarza, jeśli chodzi o ceny to kosmos poprostu...
Czapa

Klubowicze

Postprzez DŁUGI 318is » Śr 29 wrz, 2010

Co do działu części to pełen pozytyw.
Rabaty bdb. obsługa pełen profesjonalizm.
Świetna współpraca.
Polecam.
A na serwisie jak pamiętam urzęduje Makumba - kto zna ten wie że postać ze spora wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną.
Generalnie polecam.
DŁUGI 318is

Weteran

re

Postprzez Barh » Wt 05 paź, 2010

Makumba od wrzesnia juz nie pracuje u Zdunka
Barh

Postprzez Adam13 » Wt 23 lis, 2010

Ja byłem w tamtym tygodniu u Zdunka serwis bez problemu w godzinę załatwiłem wszystko i dostałem jakieś gadżety nie wiem za co, ale mi się podobało
Adam13

Artykuł o BMW-Zdunku

Postprzez Adam13 » Wt 07 gru, 2010

Witam ostatnio natrafiłem na artykuł o Zdunku i ma 91 opini albo złe albo dobre taka małżeńska kłótnia.

http://moto.trojmiasto.pl/news.php?&id_ ... a=0#opinie

Co o tym myślicie ? bo nasze forum jest o wiele bardziej kulturalne.
Adam13

Postprzez Dominik86 » Wt 07 gru, 2010

w serwisie bylem raz, ogolnie elegancko ;)
na czesciach jest spoko
Dominik86

Weteran

Postprzez macie30k » Śr 08 gru, 2010

DŁUGI 318is napisał(a):Co do działu części to pełen pozytyw.
Rabaty bdb. obsługa pełen profesjonalizm.
Świetna współpraca.
Polecam.
A na serwisie jak pamiętam urzęduje Makumba - kto zna ten wie że postać ze spora wiedzą zarówno teoretyczną jak i praktyczną.
Generalnie polecam.

co Ty opowiadasz ?

makumba został wyrzucony od zdunka za uszkodzenie silnika w aucie które klient oddał na serwis.

Obecnie urzęduje u Dolara w Łęgowie i NIE polecam tego gościa bo nie ma zaplecza ani teoretycznego ani praktycznego.

Generalnie po przekładce silnika w moim aucie znikną czujnik abs-u. Tyle.
macie30k

Rowerzysta

Postprzez Burza » Pt 17 gru, 2010

Bylem w Gdansku i pierwsze wrazenia sa pozytywne, no ale nic powaznego tam nie zalatwialem. Wysoka kultura osobista, wszyscy mili i uprzejmi. System komputerowy z baza danych nie dziala od nie wiem juz kiedy i nie wiedza kiedy go uruchomia. Ale cena za jedna roboczo godzine w serwisie to temat na osobna historie i na pewno nie na moja kieszen :)
Burza

wrażania gdynia

Postprzez gaweeeł » Wt 19 sie, 2014

może ktoś się podzielić jakimiś nowymi spostrzeżeniami dot tego miejsca? wiem że teraz w gdyni sie też otworzyli, nie ukrywam że liczę tam na nich.
gaweeeł

Klubowicze

Postprzez Dominik86 » Wt 19 sie, 2014

ciezko będzie, ja oprócz programowania tam kiedyś nic nie robię, bo niestety $$$ że boli...
Dominik86

Weteran

ok, ale..

Postprzez gaweeeł » Cz 21 sie, 2014

moje pytanie bardziej dotyczyło jakośości i pewności co do niej, profesjonalności obsługi, czasu oczekiwania. bo jeśli wszystkie te rzeczy są ok to nie szkoda dołożyć do tego :)
gaweeeł

Klubowicze

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o BMW