Akcja serwisowa Air Bag w e46

Wszystko dotyczące firmy BMW AG oraz jej produktów- historia, ciekawostki , nowości, prototypy itp.

Re: Akcja serwisowa Air Bag w e46

Postprzez -Hebi- » N 15 lut, 2015

Ja już też mam problem z głowy. Kisiel wielkie dzięki za pomoc.
-Hebi-

Pieszy

Postprzez Milosz » Pt 20 lut, 2015

Ale sie jaja porobiły... dostałem od bmw przed chwilą telefon że muszę się stawić koniecznie do nich w celu weryfikacji włożonej części ... ponoć wkładali ponownie wadliwe poduszki i dlatego muszą rozebrać i sprawdzić numery seryjne ... w poniedziałek jadę.
Milosz

Weteran

Postprzez phanteon » Pt 20 lut, 2015

Milosz napisał(a):Ale sie jaja porobiły... dostałem od bmw przed chwilą telefon że muszę się stawić koniecznie do nich w celu weryfikacji włożonej części ... ponoć wkładali ponownie wadliwe poduszki i dlatego muszą rozebrać i sprawdzić numery seryjne ... w poniedziałek jadę.

Haha - padłem. Wiecie co - to już jest jakiś żart nie robota.
phanteon

Weteran

Postprzez Milosz » Pt 20 lut, 2015

phanteon napisał(a):Haha - padłem. Wiecie co - to już jest jakiś żart nie robota.

Byłem w szoku szczerze mówiąc po rozmowie z Panią w recepcji , że w ogóle doszło do takiej sytuacji. I teraz mam pytanie
1. Czy mogę być obecny podczas weryfikacji ? Chce im patrzeć na ręce bo nie wierzę , że mi powiedzą prawdę.
2. Kolega z innego forum , jako pracownik aso bmw podrzucił mi temat rekompensaty/odszkodowania za zaistniałą sytuację bo , poświęcam mój czas , paliwo itd , a gdy wyjdzie że włożyli złą poduchę to w takiej sytuacji kto byłby odpowiedzialny za to co się stanie w przypadku gdyby zdarzyło się nieszczęście.
Nie ukrywam że dostałem lekkiego wkoorwa ...
Milosz

Weteran

Postprzez Dominik86 » Pt 27 lut, 2015

w polsce nie sadze...
tutaj kultura szacunku dla klienta raczkuje..
Dominik86

Weteran

Poprzednia strona

Powrót do Wszystko o BMW