Akcja serwisowa Air Bag w e46

Wszystko dotyczące firmy BMW AG oraz jej produktów- historia, ciekawostki , nowości, prototypy itp.

Postprzez Dobrodziej_1983 » So 31 sty, 2015

kisiel napisał(a):Ok, 4ty spoko, ktora godzina CI pasuje...to Cie umowie i przyjedziesz, dane bede potrzebował, skan dowodu i dane.
wyslij na krzysztof.krasnodebski@bmw-zdunek.pl
tylko z kad ja Ci skana wezmę.. :P Cos pokombinuje i dam Ci znać, ale w poniedziałek bo weekend w robocie jestem. Dzieki.
Dobrodziej_1983

Niedzielny Kierowca

Postprzez kisiel » So 31 sty, 2015

To fotkw pstryknij i wyslij phonem i juz :) Ulatwi mi to przypisanie fury do systemu...
kisiel

Admin

Postprzez Dobrodziej_1983 » So 31 sty, 2015

kisiel napisał(a):
Jakobe napisał(a):Kisiel pw

Poszlo...a po co do wroclawia az pisac... :562: :562: malo tutaj serwisow w 3miescie...
A po to ze niektóre ściemniają ze auto sie nie kwalifikuje. No wlasnie o fotce myślałem, na poniedziałek moze być z rana?
Dobrodziej_1983

Niedzielny Kierowca

Postprzez Milosz » So 31 sty, 2015

Mi Pani w zdunku powiedziała wczesniej ze nie obejmuje :P A berlin i wrocław co innego twierdzą i jak powiedziałem co i jak to nagle sie moje też kwalifikuje... nie wiem skąd te rozbieżności. Moje auto jest z 09/1999.
Milosz

Weteran

Postprzez kisiel » So 31 sty, 2015

Dobrodziej_1983 napisał(a):A po to ze niektóre ściemniają ze auto sie nie kwalifikuje. No wlasnie o fotce myślałem, na poniedziałek moze być z rana?

Tak, pewnie
Milosz napisał(a):Mi Pani w zdunku powiedziała wczesniej ze nie obejmuje :P A berlin i wrocław co innego twierdzą i jak powiedziałem co i jak to nagle sie moje też kwalifikuje... nie wiem skąd te rozbieżności. Moje auto jest z 09/1999.

Byly 2 akcje do pierwszej kwalifikowala sie pewna czesc samochodo (moje auto nie bylo objete), w nowej akcji, rozszezono liczbe numerow nadwozia (i moj ogor sie znalazl), tak wiec to ze wczesniej samochod nie podlegal nic nie znaczy...nalezy raz jeszcze sprawdzic i to zweryfikowac...
kisiel

Admin

Postprzez Milosz » So 31 sty, 2015

A no widzisz , dzięki za info z wytłumaczeniem o co chodziło. Trochę się przeraziłem po obejrzeniu filmu z efektem wadliwej poduchy
https://www.youtube.com/watch?v=2xP8frZ4NyU

Także polecam sprawdzić i wymienić.
Milosz

Weteran

Re: Akcja serwisowa Air Bag w e46

Postprzez Milosz » Śr 04 lut, 2015

Byłem , nic nie zepsuli , ale zadowolony nie jestem. Umawiałem się na przegląd i specjalnie byłem wcześniej a pan odrzekł że nie da rady bo mają zajęte podnośniki. Co do umycia auta to też średnio na jeża, no ale najważniejsze że mam zmienioną poduchę. Aha i jeszcze jedno cytuje " świeci się panu kontrolka poduchy bo nie ma pan maty podpiętej , także w razie wypadku żadna nie wystrzeli"
ja : ale z tego co wiem to wystrzelą wszystkie poduszki w tej sytuacji
pan : wg naszego diagnosty żadna

Hm... Szymek zapraszam do tablicy jak to dokładniej wygląda , coś wiesz :) ?
Milosz

Weteran

Postprzez Dobrodziej_1983 » Śr 04 lut, 2015

Ja dziś wymieniłem poduchę u Zdunka w GA i jestem zadowolony. Nawet nie dwie godziny, z przeglądem wymianą i pucowaniem. Nic negatywnego nie mogę powiedzieć, miła wizyta. :D
Dobrodziej_1983

Niedzielny Kierowca

Postprzez -Hebi- » Cz 05 lut, 2015

Podepnę się pod temat. Sprawdzając historię samochodu u Zdunka w GD w grudniu powiedziano mi, że jest on objęty tą akcją. Poduch oczywiście nie było. W styczniu dzwoniłem do Zdunka do GA, też nie mieli poduch, ale pani powiedziała, że się ze mną skontaktują... Dałoby się to przyspieszyć?

Pozdr,
Hebi
-Hebi-

Pieszy

Postprzez kisiel » Cz 05 lut, 2015

Podeslij dane jutro jakos sprawdze, czy uda sie jakas poduszke jeszcze zalatwic. Koncza juz sie, na ta chwile nie sa dostepne w polsce i w niemczech...
kisiel

Admin

Re:

Postprzez davE46 » Pt 06 lut, 2015

Milosz napisał(a):Mi Pani w zdunku powiedziała wczesniej ze nie obejmuje :P A berlin i wrocław co innego twierdzą i jak powiedziałem co i jak to nagle sie moje też kwalifikuje... nie wiem skąd te rozbieżności. Moje auto jest z 09/1999.

Mam identycznie, a jak już stwierdzili że się kwalifikuje to mnie oznajmili, że podczas wymiany i wgrania modułów, może dojść do uszkodzenia moduły z uwagi na fakt że auto jest stare i nie było dotąd serwisowane w bmw i że powstałe szkody będę musiał pokryć na własny koszt. :/

Więc im oznajmiłem, że nie będę pokrywał na własny koszt z uwagi na to że ni byłoby tematu gdyby nie ich błąd przy produkcji. Zaufałem marce i wierzę w ich profesjonalizm, bo niby czemu mam płacić za ich błędy? Skoro władze uznały że jest to ich błąd to muszą to naprawić i doskonale wiedzą o tym, że w starszych autach mogą być problemy.

Też tak macie, że was straszą? a żeby uzyskać jakiekolwiek informcję w BMW GD i GA trzeba czekać wieki. Wrocław w pierwszym emailu zaproponował mi nawet termin spotkania, a u nas takie problemy.
davE46

Rowerzysta

Re: Re:

Postprzez Dominik86 » Pn 09 lut, 2015

davE46 napisał(a):

Mam identycznie, a jak już stwierdzili że się kwalifikuje to mnie oznajmili, że podczas wymiany i wgrania modułów, może dojść do uszkodzenia moduły z uwagi na fakt że auto jest stare i nie było dotąd serwisowane w bmw i że powstałe szkody będę musiał pokryć na własny koszt. :/

Więc im oznajmiłem, że nie będę pokrywał na własny koszt z uwagi na to że ni byłoby tematu gdyby nie ich błąd przy produkcji. Zaufałem marce i wierzę w ich profesjonalizm, bo niby czemu mam płacić za ich błędy? Skoro władze uznały że jest to ich błąd to muszą to naprawić i doskonale wiedzą o tym, że w starszych autach mogą być problemy.

Też tak macie, że was straszą? a żeby uzyskać jakiekolwiek informcję w BMW GD i GA trzeba czekać wieki. Wrocław w pierwszym emailu zaproponował mi nawet termin spotkania, a u nas takie problemy.

szczerze Ci powiem, ze najszybciej ostatnio wszystkie sprawy załatwiam przez BMW.DE i przez ich strone FB...
Dominik86

Weteran

Postprzez -Hebi- » Wt 10 lut, 2015

kisiel napisał(a):Podeslij dane jutro jakos sprawdze, czy uda sie jakas poduszke jeszcze zalatwic. Koncza juz sie, na ta chwile nie sa dostepne w polsce i w niemczech...

Wszystko poszło na PW. Da radę umówić się na piątek rano?
-Hebi-

Pieszy

Postprzez Milosz » Wt 10 lut, 2015

Dominik mi bmw de fb nie chciało udzielić żadnych informacji.

2014-08-19 00:37
BMW Deutschland

Hi there. We are sorry, but we can not offer any personal information via Facebook. The asked information is such an information. In case your BMW 3 Series E46 is one of the recently recalled cars you might get an information from BMW via postal service. Please feel also free to call your local customer care center - in Germany you can call our colleagues from 8 AM to 8 PM via telephone 004989-125016000
Milosz

Weteran

Postprzez Jakobe » N 15 lut, 2015

Jestem po akcji w BMW Zdunek Gdynia

Wszystko w porządku, uwinęli się w 2h na koniec odebrałem umyte autko.

Przyjemna poczekalnia dla klienta z tabletem, dzięki tej akcji chwilę można było się poczuć jak właściciel nowego BMW:)

Podziękowania dla Krzyśka za poprowadzenie sprawy :564:
Jakobe

Rowerzysta

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o BMW