Ktoś poleci jakiś złomowiec po dachowaniu ?

Wszystko dotyczące firmy BMW AG oraz jej produktów- historia, ciekawostki , nowości, prototypy itp.

Ktoś poleci jakiś złomowiec po dachowaniu ?

Postprzez gaav » Śr 31 paź, 2012

Witam,

Miałem dachowanie na obwodnicy w niedzielę i zastanawiam się co zrobić z wrakiem. Zawieszenie i silnik raczej nienaruszone dzwoniłem po kilku skupach części ale nikt bmw nie chce. Może ktoś podpowie co zrobić bo parking policyjny mnie niedługo zje. e36 96r 318is
gaav

Klubowicze

dachowanie

Postprzez kielek487 » Śr 31 paź, 2012

Sprzedać i tyle
[/quote]
kielek487

Pieszy

Postprzez kaden » Pt 02 lis, 2012

wystaw na trojmiasto.pl, sprzedajemy.pl, tablica.pl i może ototmoto.

kokosów się nie spodziewaj, zależy co to za wersja ale pewnie dostaniesz 1000pln, chyba, że jakiś rarytas to kilka stówek więcej.

nie wiem jakie ceny są na policyjnym ale pewnie spore, lepiej postawić to na jakimś strzeżonym wyjdzie taniej. tylko pewnie transport lawetą, czyli znowu kasa.

ewentualnie szukaj możliwości papierowego zezłomowania auta, a potem sprzedawaj co się da. tylko musisz mieć miejsce, umiejętności i czas, bo zejdzie może i nawet z 5 lat nim wszystko opchniesz. potem bude flexem i na złom.

ogólnie co byś nie zrobił to jesteś w plecy. przykre ale taka teraz rzeczywistość.

jaka przyczyna dachowania? nie dostosowanie prędkości do warunków na drodze?

ps wrzuć tu jakieś 2, 3 fotki i numer VIN, żeby tego ktoś nie kupił. bo pewnie znjadą się i tacy co kupią i za 2 miechy auto będzie na allegro.
kaden

Moderator

Postprzez AndiT » Wt 27 lis, 2012

Zabieraj auto z policyjnego :569: tak szybko, jak tylko sie da, bo z torbami pojdziesz. Jezeli juz nie poszedles:?
Bierz lawete, lub cokolwiek innego albo z kumplem recznie wyciagajcie, ale wyciagnijcie.
Kiedys przerabialem taki temat, masakra.
AndiT

Klubowicze

Powrót do Wszystko o BMW