BMW e46 Coupe 323Ci 2000r Chromeline / banan

Zdjęcia waszych ukochanych beemek.

Re: BMW e46 Coupe 323Ci 2000r Chromeline / banan

Postprzez kuboszkozi » Cz 30 mar, 2017

Nie przesadzacie trochę ? Kilka postów wcześniej pisałem że auto będzie budowane na Germana. Jestem fanem takich modyfikacji zawsze chciałem mieć Germana i do tego zmierzam:)

Wysłane z Noki 3310 :p
kuboszkozi

Klubowicze

Postprzez saku82pl » Pt 31 mar, 2017

ktosiowatyktos napisał(a):Samochód fajny i dobrze, że o niego dbasz ale nie rozumiem, po co obklejać furę syndykatem, jeżeli nie spełnia nawet założeń forumowych? Podejrzewam, ze gdybyś się wystawił tam to za same ringi byłaby niezła krytyka.

Właśnie miałem się o to pytać. Czyżby aż tak nisko z wymaganiami zeszli :)
saku82pl

Weteran

Postprzez ktosiowatyktos » Pt 31 mar, 2017

Po prostu mody na germana powinny zacząć się od (kolokwialnie ujmując) wjebania kół tlg z naciągiem, ściągnięcia całości na dół gwintem i zrobienia mechaniki na błysk, a nie obklejenia fury naklejkami forum, które o Tobie nic nie wie. Tak, jak poprzednicy napisali. Naklejkę m naklejasz jak juz uzbierasz cały pakiet, zrobisz samochód tak, zeby sie nikt nie śmiał, włożysz silnik większy niz 1.8 - nigdy na odwrót.
ktosiowatyktos

Rowerzysta

Postprzez phanteon » Pt 31 mar, 2017

kuboszkozi napisał(a):Nie przesadzacie trochę ? Kilka postów wcześniej pisałem że auto będzie budowane na Germana. Jestem fanem takich modyfikacji zawsze chciałem mieć Germana i do tego zmierzam:)

A ja jestem fanem grania na skrzypcach, właśnie kupiłem sobie pierwszy instrument. Już nalepiłem z każdej strony na instrument naklejki tylko dla członków najlepszych Orkiest świata.

Do tego wczoraj oglądałem Ryder Cup (słynny turniej w golfa). Kupiłem już kij, co prawda chyba jest do basseball'a, ale już mam. Jeszcze dziś kupię VW Golfa w wersji z piłeczką golfową zamiast gałki zmiany biegów.

Czy to jest prawidłowa kolejność? Zdejmij to chłopie, bo siara i jak ktoś chociaż trochę kojarzy w czym rzecz to się zaśmieje, z politowania.
phanteon

Weteran

Postprzez ktosiowatyktos » Pt 31 mar, 2017

I żeby nie było niepotrzebnego żalu - mówię za siebie ale pewnie będzie się to tyczyło wszystkich kolegów udzielających się w wątku - nie piszemy tego, żeby zrobić Ci przykrość. Ja na przykład zaliczyłem wtopę podobnego kalibru i jako, że pokazujesz na forum swoją podopieczną, chciałbym Ci oszczędzić podobnej sytuacji ;)
ktosiowatyktos

Rowerzysta

Postprzez kuboszkozi » Pt 31 mar, 2017

Uśmiałem się:) dzięki za rady:)

kuboszkozi

Klubowicze

Postprzez saku82pl » Pt 31 mar, 2017

ktosiowatyktos napisał(a):I żeby nie było niepotrzebnego żalu - mówię za siebie ale pewnie będzie się to tyczyło wszystkich kolegów udzielających się w wątku - nie piszemy tego, żeby zrobić Ci przykrość. Ja na przykład zaliczyłem wtopę podobnego kalibru i jako, że pokazujesz na forum swoją podopieczną, chciałbym Ci oszczędzić podobnej sytuacji ;)

Heh. Coś w tym jest. Zwłaszcza, że administratorzy syndykatu to ludzie specyficzni, niekoniecznie tak uprzejmi jak my :) Powiem tak. Przyklejenie naklejki było przyjemne, obyś nie musiał jej z jeszcze większą przyjemnością zrywać :)
saku82pl

Weteran

Postprzez kuboszkozi » Pt 31 mar, 2017

Zerwe ja jutro skoro świt jeśli to was uspokoi :)

kuboszkozi

Klubowicze

Poprzednia strona

Powrót do Galeria BMW