Coupe Gruzu E36 by Małolat.

Zdjęcia waszych ukochanych beemek.

Coupe Gruzu E36 by Małolat.

Postprzez Malolat. » Wt 03 sty, 2017

A więc E34 jak wiadomo poszła do ludzi, stety i niestety. Kupiłem gruza, takiego co wygląda jak gruz tylko. Ogólnie to trochę opowiem o nim. Silnik niezniczalny m43b16, ale utrzymany w dobrym stanie, odziwo! Zawieszenie widać że było całe robione, nie stuka nie puka, bez luzów. Na blacie ma niby 334kkm, ile z tego prawdy to sami sobie możemy odpowiedziec. W wnętrzu normalne szmacianki, tempomat (coś nie działa albo ja nie umiem odpalic) ,el.szyby ,El.lusterka ,El.szyber , centralny zamek, klimatyzacja dwustrefowa. No i to chyba tyle. Progi jeszcze miarowo ma, ale no i tak do roboty, wczesniej ktoś wstawiał na tył reperaturki i pomalował perła całe, więc wygląda jak świni siodło. Od mojej kadencji zmieniłem kierunkowskazy na Depp dymione, założyłem bbs na przod (niestety mam tylko dwie), wymienione oleje i filtry, ponaprawiane trochę elektroniki. Z planów mam dużo, na początek blacharka , tak to ma być pierwsze. Raczej kolor zostawiam, jakoś przypadł mi do gustu. Następne może SWAP na isa, zobaczymy. Chcę by już na wakacje wyjechała na ładnym alu, dobrze wyglądającym wnętrzu i nie gruzowato.ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Malolat.

Klubowicze

Re: Coupe Gruzu E36 by Małolat.

Postprzez AdamDMI » Wt 03 sty, 2017

gratuluję zakupu i niech służy jak przystało na Niemieckie Auto :) :564:

bardzo fajnie e36 na bbs'ach.
rety tak jak paczę , to całkiem całkiem ładna baza do dalszego dłubania. dawaj foty wnętrza - i czymam kciuki aby była tam czarna skóra .
i cholera najgorsze :) , ale jak tak paczę, to jednak nadal mam sentyment to koloru 309 ( jeżeli mnie wzrok nie myli ) :564:
AdamDMI

Rowerzysta

Postprzez Malolat. » So 07 sty, 2017

Nowy nosek, mpakiet i bok po przycięrce... Macie kogoś kto ma graty do coupety?

Obrazek

Malolat.

Klubowicze

Postprzez Malolat. » Wt 24 sty, 2017

Ogolnie przykra sytuacja , przytuliłem bokiem przód. Zmieniłem już drzwi, lusterka i pokleilem mpakiet. Ogólnej Gruzin trochę już lepiej się trzyma. Nawet i się filmiku doczekał :D

https://youtu.be/6pZ0GN2FBNg

ObrazekObrazekObrazek

Malolat.

Klubowicze

Postprzez maciek_2303 » Cz 16 lut, 2017

A teraz spoczywa na zlomie. Nie wspominajac ze pizdowales i przepizdowales upg :) gratuluje.
maciek_2303

Rowerzysta

Powrót do Galeria BMW