Keleris - e36 Touring - Chiquita

Zdjęcia waszych ukochanych beemek.

Re: Keleris - e36 Touring - Chiquita

Postprzez phanteon » Pt 26 maja, 2017

A tam po taniości. Nie oddawaj za pół darmo. Zrobiłeś sporo a z pierścieniami ktos jeszcze pewnie pojeździ, to nie nowe auto. Daj sobie spokój ze sponsorowaniem komuś takeigo fajnego auta :)
phanteon

Weteran

Postprzez keleris » Cz 17 sie, 2017

Banan się nie sprzedał więc cały czas u mnie, od tego czasu mało przy aucie się dzieje, zregenerowane zaciski na przodzie, płukanka i zmiana oleju na 10w40 + eksperyment w postaci ceramizer-a, w internetach same dobre opinie ja osobiście zrobiłem 2.5tyś km i ciężko stwierdzić czy poprawa jest od tego specyfiku czy gęstszego oleju na ten moment ~0.7L/1000km pewnie byłoby mniej gdyby uszczelniacze zaworowe spełniały swoją role. Na auto miałem klienta który po negocjacji chciał wziąć auto bez felg styling 39, felgi sprzedały się w jeden dzień, a kupiec na auto okazał się zawracaczem dupy, sprawdzanie, jazdy próbne, negocjacje przez telefon, a na koniec słuch o nim zaginął. Jako że nie mogłem patrzeć na te okrutne piętnastki i słuchać pisku wąskich zimówek kupiłem stylingi 42 i używki opony 2x Hankook Ventus Prime 2014r i 2x Dunlop Sport Maxx 2015r w rozmiarze 225/50 r16 siadło dobrze na gruzie i jest przede wszystkim komfortowo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
keleris

Rowerzysta

Postprzez keleris » N 24 wrz, 2017

Auto sprzedane.
keleris

Rowerzysta

Poprzednia strona