E30 Cabrio Calypsorot by Pucanna

Zdjęcia waszych ukochanych beemek.

Re: E30 Cabrio Calypsorot by Pucanna

Postprzez antoine » Wt 25 kwi, 2017

Na szybko z grubsza oglądałem tą E30 na rozpoczęciu sezonu. Nie wiedziałem/nie pamiętałem że to Twoja. Felgi na pewno na duży plus - to coś co mi utkwiło w pamięci z tego zlotu.
Z resztą modów to już różnie, przynajmniej jeśli chodzi o moje zdanie. Wiadomo każdy robi po swojemu.
+ fotele
+ short shifter
+ obniżenie w sam raz

- lub + wydech, wszystko zależy jak brzmi

- drążek zmiany biegów
- naciągi opon
- za duże negatywy
- końcówki wydechu

Ale oczywiście najważniejsze że Tobie się podoba. I nie przejmuj się krytyką innych - no może do czasu jak wpadniesz na pomysł żeby uskuteczniać mody z szybkich i wściekłych ;) :P

edit. Właśnie zauważyłem że masz ramkę tablicy z Fabryki Mechanika. Serwisujesz tam auto? Jeśli tak, podziel się opinią o tym miejscu.
antoine

Niedzielny Kierowca

Postprzez Jack79 » Śr 26 kwi, 2017

Wszystko extra. Lubie takie fele z parapetem. Szacun. Jedyne co psuje to wszystko to ta straszna gała zmiany biegów. Pasuje jak świni siodło :)
Jednak najważniejsze że właścicielce się podoba.
Jack79

Pieszy

Postprzez Pucanna » Śr 26 kwi, 2017

Może nie na swoją obronę, ale chce pokazać że ten short to jest całość łącznie z drążkiem i gałką, swoją drogą, jest to najmniej plastikowo-wyglądający metal jaki widziałam.

Obrazek

PS. Nie patrzcie na te lampki na felgach - to była taka świąteczna fanaberia :D

Jeśli chodzi o przelot w cabrio, to wcale nie męczy bo jak można się domyślić nie jest to moje daily, więc pare razy w tygodniu jak nią wyjadę to jest dobrze. I wydech wtedy bardzo cieszy i absolutnie nie jest męczący dla mnie ( może dla sąsiadów trochę bardziej :P ).
Pucanna

Klubowicze

Postprzez Jack79 » Śr 26 kwi, 2017

Żeby moja żona chciała takie ozdoby świąteczne :D A u mnie tylko jakaś durna choinka.
Te fele na których teraz jeźdźisz, nie ta choinka świąteczna, jaki to rozmiar i jakie opony na nich są?
Jack79

Pieszy

Postprzez Pucanna » Śr 26 kwi, 2017

Hehehehe, tradycyjną choinkę też mieliśmy - żeby nie było :P

Felgi to 17x9j i opony na nich to 195/40 :)
Pucanna

Klubowicze

Postprzez Slawenti » Wt 09 maja, 2017

piękne felgi! :super:
Slawenti

Rowerzysta

Postprzez Pucanna » So 12 sie, 2017

Hej, trochę mnie tu nie było, dlatego czas na mały update.

Najważniejsza sprawa to to, że początku czerwca stałam się szczęśliwą mężatką, a do ślubu oczywiście jechaliśmy cabrio. Do tego z klasycznych bmw towarzyszył nam e30 touring, e30 cabrio a'la Alpina i białe e30 na wąskiej lampie i e34. Całe wesele było w motywie trójkolorowym, jak to można było się po nas spodziewać, np. każde auto w korowodzie miało 3 wstążeczki przywiązane do lusterek.

Wracając z kościoła w Gdańsku, narobiliśmy niezłego hałasu, odcinka, klaksony, palenie gumy. Niektórzy byli tak zainteresowani że nawet nagrywali filmiki :)

Tydzień po weselu, podczas niedzielnego objazdu skwerka, pękła nam dźwigienka zaworowa ( już raz się to zdarzyło). I to był finalny impuls do zmiany motoru. Tak się złożyło, że staliśmy się posiadaczami e34 ( m50b25) po dzwonie. Auto znaliśmy dlatego wiedzieliśmy że silnik ma się dobrze także padła decyzja o swapie.

Sami wyjeliśmy silnik z e34 oraz z e30 natomiast z powodu braku czasu nie podjeliśmy się samodzielnego swapowania dlatego auto stoi od tygodnia u mechanika i za moment swap będzie skończony.

Oczywiście nie obyło się bez przeszkód - bak okazał się przerdzewiały dlatego szybko padła decyzja o kupnie nowego zbiornika. Koszt spory ale mam nadzieje że trochę pożyje. Dodatkowo aktualnie mamy problem z wałem, na miejscu nie ma szans na dostanie wału od e36 328 bądź e36 325tds, dlatego musimy czekać na przesyłkę. Docelowo swap miał zająć ok tygodnia ale ponieważ nastąpiło parę dodatkowych problemów to sprawa się przeciąga.

Ale jest mały stres bo przecież za 2tygodnie jest największy w Polsce, coroczny E30Meeting i jest to dla Nas obowiązkowa impreza. Mam nadzieję że będzie gotowy do końca przyszłego tygodnia, bo jeszcze muszę jej zrobić mały, amatorski detailing ( o ile można to nazwać detailingiem :D ).

PS. E34 po dzwonie o której wspomniałam na początku jest w dziale sprzedaż części!!!
Pare części jest już sprzedanych ale to co najważniejsze dalej jest, więc zapraszam na PRIV :)

Wklejam parę zdjęć ze ślubu, przejazdu i dalszych prac nad e30!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Photos by Krzysztof Skotnicki Prosens.

Wrzucam też parę innych zdjęć caba.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pucanna

Klubowicze

Postprzez DŁUGI 318is » Śr 23 sie, 2017

Piękny projekt. :564:
Mam nadzieję że będzie okazja kiedyś zobaczyć na żywo.
Pozdrawiam.
DŁUGI 318is

Weteran

Poprzednia strona

Powrót do Galeria BMW