poplavzky --> 530dA INDIVIDUAL /// SPRZEDAŻ ///

Zdjęcia waszych ukochanych beemek.

Re: poplavzky --> 530dA INDIVIDUAL

Postprzez poplavzky » Śr 27 sty, 2016

CincinCm napisał(a):Nie mam słów :) jak wydech wygląda od spodu? Gdzie był robiony wydech?

Wydech to robota Tomka znanego jako Kociak. Smiga Golfem MKIV z 2.0 TFSI, taki czarny sleeper.

phanteon napisał(a):A jak dźwiękowo przelot w turbo klekocie?

Nie ma astmy - a to było najwazniejsze. Dźwięk się odrobinę zmienił. Jak będę miał chwile nagram film lub zapraszam na oględziny na spota w czwarteczek! ;-)
poplavzky

Pieszy

Postprzez skrzypek84 » Śr 27 sty, 2016

Daj jakiś filmik z dźwiękiem klekota może i ja się skuszę. Co do całokształtu to petara.
skrzypek84

Rowerzysta

Postprzez poplavzky » Pt 18 mar, 2016

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Dzięki AP Motors poczynione małe kroki zgodnie z planami. Zawieszenie P+T zmienione na Bilstein B12 Pro-Kit, dwa tygodnie wcześniej przednie tarcze hamulcowe z oryginałów podmienione na ATE Power-Disc z klockami ATE. Teraz czas trochę pojeździć aby zawias się ułożył. Ostatecznie letnie gumy i auto gotowe na letni sezon zlotowy. Pierwszy pod koniec kwietnia - Worthersee!! :-)
poplavzky

Pieszy

Postprzez keleris » So 19 mar, 2016

Fura jest konkretna zrobiona z gustem, zawias odpowiedni, pewnie komfortu dużo zabrał ale za to prowadzenie musiało się sporo poprawić. Co do tarcz ate co prawda nie miałem power-disc ale bardzo źle je wspominam z e46 po 6tyś km biły i nie byłem jedynym wyjątkiem znajomy do 330d też kupił walone ate i też po krótkim czasie tłukły zmienił na zimmermann i do dzisiaj spokój.
keleris

Rowerzysta

Postprzez poplavzky » N 20 mar, 2016

Pogoda robi się wiosenna, więc auto powoli zaczyna wyglądać tak jak powinno. O zmianie zawieszenia już pisałem, nie mniej jednak wczoraj zdjąłem moje 18, które pojechały do SPA, następnie zostaną przekazane w ręce nowego właściciela.

Nowy komplet to oryginalny zestaw dedykowany do Alpiny B10 czyli Classic-Line II, felgi wyprodukowane w 2002 r przez firmę Ronal. Przednie felgi to 8,5x19 a tył 9,5x19, na nich opony Hankook w odpowiednim rozmiarze.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
poplavzky

Pieszy

Postprzez darkangle1 » N 20 mar, 2016

Świetny Turas. Klasa sama w sobie nie wspominając o rolkach, tylko pozazdrościć.

Sent from my iPhone using Tapatalk
darkangle1

Klubowicze

Postprzez phanteon » Pn 21 mar, 2016

Auto robi robotę i jest kosmos, ale brakuje mi jednej rzeczy. Nie ma gleby totalnej i ok, nie musi być. Musisz coś pomyśleć o jakimś kolorystycznym smaczku. Auto jest ciemne, więc jakis ciekawy detal. Wiem, że to łatwo powiedzieć - ale wiem, że coś wymyślisz.
phanteon

Weteran

Postprzez mrrocky » Pn 21 mar, 2016

Ladnie sie to prezentuje, bardzo zadbana wizualnie :)
mrrocky

Moderator

Postprzez keleris » Pn 21 mar, 2016

Dla mnie jest idealnie, nie kombinowana wizualnie i kolorystycznie, obniżenie takie jakie lubię i piękne walce na tylnych felgach.
keleris

Rowerzysta

Postprzez AdamDMI » Pt 25 mar, 2016

bajka. Poplavzky Będziesz startował do jakiegokolwiek kalendarza, to dawaj na priv info.
mój głos już masz. :564:
AdamDMI

Rowerzysta

Postprzez phanteon » Cz 31 mar, 2016

Ręce opadają Panie...nawet mnie nie przewiozłeś, włożyłeś taczkę siana i już sprzedajesz. A auto takie, że mózg staje. Szkoda fury, bo lepiej niż u Ciebie raczej mieć nie będzie.
phanteon

Weteran

Postprzez poplavzky » Cz 31 mar, 2016

phanteon napisał(a):Ręce opadają Panie...nawet mnie nie przewiozłeś, włożyłeś taczkę siana i już sprzedajesz. A auto takie, że mózg staje. Szkoda fury, bo lepiej niż u Ciebie raczej mieć nie będzie.

Ponton myślę że będzie okazja przejechać się tym autem, bo po cichu liczę że jeśli nie zostanie w naszych kręgach lub naszym rejonie to najnormalniej w świecie zostanie u mnie w garażu jako pomnik. Próba sprzedaży to tak na prawdę problem polskiego systemu podatkowego. Prowadząc działalność o wiele bardziej opłaca się mieć coś w leasingu aniżeli za gotówkę, amortyzacja nie równa się czynszom za leasing.

Daj Boże, zeby udało się zostawić w Garazu E39 obok Jetty. A na codzienne potrzeby zakupie sobie jakieś auto, chodzi mi po głowie Octavia RS w dieslu :D
poplavzky

Pieszy

Octavia RS...w TDI...weź proszę Cię. Osłabiasz mnie :P . Przyjedź dziś na spota to Ci dam się przejechać Octavią. Gwarantuję Ci, że Ci się odwidzi.
phanteon

Weteran

Postprzez poplavzky » Cz 31 mar, 2016

phanteon napisał(a):Octavia RS...w TDI...weź proszę Cię. Osłabiasz mnie :P . Przyjedź dziś na spota to Ci dam się przejechać Octavią. Gwarantuję Ci, że Ci się odwidzi.

Kuba, podoba mi się Twoje podejście. Dam Ci sie przejechać moim skarabeuszem i będziemy mieć czyste sumienie po ewentualnej sprzedaży!
poplavzky

Pieszy

Ja będę mieć czsyte sumienie, ze nie kupiłeś Octavii :)

Wpadaj na spota. Dziś z atrakcjami.
phanteon

Weteran

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria BMW