poplavzky --> 530dA INDIVIDUAL /// SPRZEDAŻ ///

Zdjęcia waszych ukochanych beemek.

Re: poplavzky --> 530dA INDIVIDUAL

Postprzez phanteon » Pt 16 wrz, 2016

Jakbyś chciał ją sprzedać teraz, tak jak stoi, to ile byś wołał za Nią?
phanteon

Weteran

Postprzez poplavzky » So 17 wrz, 2016

phanteon napisał(a):Jakbyś chciał ją sprzedać teraz, tak jak stoi, to ile byś wołał za Nią?

Myślę, że za coś około 7500 - 8000 € byłbym w stanie oddać dalej. Więc w razie zainteresowania, zapraszam.
poplavzky

Pieszy

Postprzez poplavzky » Pt 30 wrz, 2016

Ostatnimi czasy moje BMW dopadła smutna dolegliwość, a mianowicie reakcja na gaz mocno opóźniona, kolejny objaw to brak pełnej mocy w dolnym zakresie obrotów a ostatni, najgorszy, to fakt że mając jakieś 20 L w zbiorniku auto mi zgasło na Obwodnicy Gdańska, co było lekko mówiąc nie zrozumiałe, a wszystko przed dzień wyjazdu na urlop. Ale koniec końców Betty trafiła w ręce mojego ulubionego serwisu AP Motors, gdzie początkowo padło stwierdzenie ze pompa w zbiorniku, chłopaki zbadali sprawę i wszystko sie zgadzało, nie wydajna pompa paliwa zbiorniku. Pompa zamówiona oczywiście odpowiednia, bo ta która szła na pierwszy montaż, czyli. Pierburg. Przy okazji zalana nowa oliwa do zbiornika - nic innego, TYLKO Liqui Moly, filtry również, no i odświeżony filtr K&N. No i można by rzec że "zielona" ma mały jubileusz bo jest juz dobrze dotarta, 250.000 pękło przy ostatnim szybkim locie do Warszawy. Sytuacja w firmie zmusiła mnie do wysłania pracownika samolotem najszybszym połączeniem do GB, wiec wypadło na Warszawę i udało się dolecieć do Warszawy, z Gdańska z Przeróbki, na lotnisko Chopina w niecałe 3 godziny, to był szybki lot.

Przy okazji wizyty w AP Motors, opanowana w koncu sytuacja z kontrolką poduszki. Bład notorycznie powracał.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
poplavzky

Pieszy

Postprzez Tytan » Pn 03 paź, 2016

Był pierburg? bo słyszłąem ze VDO/Siemens też szły na 1 montarz
Tytan

Pieszy

Postprzez poplavzky » Pn 07 lis, 2016

A teraz tak poważnie to autko idzie na sprzedaż. Kontakt po proszę poprzez PW.
poplavzky

Pieszy

Re: poplavzky --> 530dA INDIVIDUAL /// SPRZEDAŻ ///

Postprzez poplavzky » Cz 08 gru, 2016

S P R Z E D A N E.

jeszcze tu wróce.
poplavzky

Pieszy

Poprzednia strona

Powrót do Galeria BMW