E36 328i by Ramox

Zdjęcia waszych ukochanych beemek.

Re: E36 328i by Ramox

Postprzez adam.gronicki » Wt 04 paź, 2016

Ooo w takim stylu cie widze ;-) Obrazek i wtedy ty i 328 i jestes typowym gangsterem z trujmiasta ;-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
adam.gronicki

Pirat Drogowy

Postprzez AdamDMI » So 26 lis, 2016

rety. pierszy raz nie wiem co napisać. ale fakt - teraz widząc ją na mieście, za cholerę nie pomyślałbym , że to Twoja lalka jest. Ale i tak propsy z odważny pomysł z plastdipem. ciekawe czy będziesz za jakis czas próbował zerwać to co jest teraz i zostawić ori, czy może będzie kolejne podejście i pytanie jaki kolor... Ja osobiście bawiłbym sie z plastdipem tylko wtedy, gdy lakier po korekcie nie walił po oczach świeżyzną. :564:
AdamDMI

Rowerzysta

Postprzez Ramox » Wt 29 lis, 2016

AdamDMI napisał(a):rety. pierszy raz nie wiem co napisać. ale fakt - teraz widząc ją na mieście, za cholerę nie pomyślałbym , że to Twoja lalka jest. Ale i tak propsy z odważny pomysł z plastdipem. ciekawe czy będziesz za jakis czas próbował zerwać to co jest teraz i zostawić ori, czy może będzie kolejne podejście i pytanie jaki kolor... Ja osobiście bawiłbym sie z plastdipem tylko wtedy, gdy lakier po korekcie nie walił po oczach świeżyzną. :564:

Możesz napisać, że Ci się nie podoba :) Ja się nie obrażam. Wyszło jak wyszło. Zostawiam przez zimę jak zacznie odłazić, a potem gdy warunki będą lepsze będę eksperymentował dalej :)
Lakier nie nadaje się do korekty, prędzej do odmalowania na wielu elementach. A żeby nie było widać to całościowo.

AdamDMI Lalka to nigdy nie była i długo nie będzie :) A tak jak ktoś znów we mnie wjedzie przynajmniej nie powie "Nie zauważyłem Pana " .
Ja się do Krokodyla przyzwyczaiłem póki co :)
Ramox

Asfaltowy Rambo

Postprzez Kargu » Pt 02 gru, 2016

Widziałem na steecie ostatnio i zastanawiałem się czyja to gablota jest.
Kargu

Klubowicze

Postprzez AdamDMI » Wt 03 sty, 2017

Ramox, dzieki. z tym że mówię serio, po prostu nie wiem co powiedzieć. bo z jednej strony w poprzednim looku bardzo do mnie przemawiała i co to dużo gadać, a z kolei odsłona plastdip i to jeszcze w ciekawym wykonaniu zalatujacym mi na zdjęciach klimatem ala US i takim zombie? ( no w końcu bez listew na drzwiach :) )... powiem tak, gdybym swojego śmigła nie puścił, to wiem do kogo odezwałbym się co do plastdipa ;) , bo sam kilka dni (przed końcem służby u mnie gdy jeszcze nie wiedziałem, że pójdzie do ludzi ) nosiłem się z myślą właśnie plastdipa. a co . jak szaleć to szaleć. daj znaka co i jak na wiosnę, bo temat mnie mocno ciekawi. pomimo że już nie śmigło na parkingu, to nadal z Bawarii :564:
AdamDMI

Rowerzysta

Postprzez Dziubeleczek » Cz 12 sty, 2017

AdamDMI napisał(a):Ramoxdaj znaka co i jak na wiosnę, bo temat mnie mocno ciekawi. pomimo że już nie śmigło na parkingu, to nadal z Bawarii :564:

Łałdi Panie, łałdi :D
Ramox, zrobiłbyś jakąś sesję auta w zimowym, polowych warunkach, a tak to tylko fotki żony i koleżanek ^^
Dziubeleczek

Niedzielny Kierowca

Postprzez Dziedzic » Cz 12 sty, 2017

Dziubeleczek napisał(a):
AdamDMI napisał(a):Ramoxdaj znaka co i jak na wiosnę, bo temat mnie mocno ciekawi. pomimo że już nie śmigło na parkingu, to nadal z Bawarii :564:

Ramox, zrobiłbyś jakąś sesję auta w zimowym, polowych warunkach, a tak to tylko fotki żony i koleżanek ^^

No wlasnie , zrob jakas pozadna sesje zony i kolezanek a nie ciagle to bmw...
Pozdrawiam Dziedzic
Dziedzic

Asfaltowy Rambo

Postprzez Ramox » Cz 26 sty, 2017

Dziedzic napisał(a):
Dziubeleczek napisał(a):

No wlasnie , zrob jakas pozadna sesje zony i kolezanek a nie ciagle to bmw...
Pozdrawiam Dziedzic

Macie SZCZAŁA na szybko z ostatniego spaceru.
Obrazek
Ramox

Asfaltowy Rambo

Poprzednia strona

Powrót do Galeria BMW