Bandycki samochod Dziedzica e36 328

Zdjęcia waszych ukochanych beemek.

Re: Bandycki samochod Dziedzica e36 328

Postprzez phanteon » Śr 31 sie, 2016

Od Providenta, spłacane z 500+
phanteon

Weteran

Postprzez Dziedzic » Wt 11 paź, 2016

A zapomnialem dodac ze przed wyjazdem udalo mi sie uruchomic sterowanie mojego pionka (deh-80prs) z multifunkcji (nie trzeba zadnych glupich modulow, tylko pomyslec i lutownica podzialac)...a mikrofon zamontowalem w wlocie nawiewu :P straszne to dziwne ale przy max nawiewie moge rozmawiac przez glosnomowiacy i Mrocki potwierdza ze jest ok:)...

Auto obecnie od miesiaca sie stoi w garazu....Jak wroce w grudniu to cos znowu porobie:)
Szkoda ze tyle czwartkow i pewnei zakonczenie sezonu mnie minie ale co poradzisz :567:

Pozdrawiam z zaswiatow:)
Dziedzic
Dziedzic

Asfaltowy Rambo

Postprzez phanteon » Wt 11 paź, 2016

Zawsze możemy przewietrzyć dziada. A relację zdam Ci na żywo przez nowy zestaw głośnomówiący :)
phanteon

Weteran

Postprzez Qbak » Pn 19 gru, 2016

Cześć, myślałem że już wszystkie warte uwagi coupety w polsce obejrzałem. Przeglądam fora już od lat ale to co pokazałeś to jest absolutny majstersztyk. Zawsze było moim marzeniem porządnie e36 doposażyć, ale raczej do Twojego poziomu się nie zbliżę ;)
Qbak

Klubowicze

Postprzez Dziedzic » Pn 19 gru, 2016

Qbak napisał(a):Cześć, myślałem że już wszystkie warte uwagi coupety w polsce obejrzałem. Przeglądam fora już od lat ale to co pokazałeś to jest absolutny majstersztyk. Zawsze było moim marzeniem porządnie e36 doposażyć, ale raczej do Twojego poziomu się nie zbliżę ;)

Dzieki za mile slowo ale slowo klucz to "Akrobeta"-wpisz w google
Dziedzic

Asfaltowy Rambo

Postprzez Dziedzic » Pt 27 sty, 2017

Jozek!!!! Mowilem Ci kur...a!!!ze jednomas!!!!

Obrazek Obrazek
allegro galerie

Swapujem tego silnika do mojej beemy!!!!! -za moimi plecami zamach silnika BERGEN KRMB-9, 2005 kW/2730 hp(9 cylindrowy rzedowy turbo diesel na zwykly gnoj)

Z takim doswiadczeniem to moge podejsc teraz do mojej beemki :) czyt:"wrocilem do gry i zaczynamy znowu walczyc z beemka o lepsze jutro"

Pozdrawiam Dziedzic
PS Na powaznie:
-Elektryk na statku to nie tylko zarowki wykreca... czasami czujki w zenzie tez sie rozwalaja i trzeba zanurkowac; wysokosc zenzy wskazuje moja noga (gdzies do pol uda)-trzeba bylo tam nurknac i wymienic czujke( mombrej)
-moja reka jest na pierwszej podporze walu srubowego(jest ich bodaj 11cie...)taak dokladnie pod ta podpore wlazlem łbem...spialem sie jak spinka i polamalem jak paragraf ale udalo sie.... ponizej na moim udzie jest kabelek od czujki temperatury tego lozyska....taaaa kazde lozyko ma monitorowana temperature a nie taki badziew jak w bmw:P
-na kole zamachowym widac czujke walu (ciekawe czy jak sie ja by wypielo to tez nie zapali jak w bmw :) )
- po lewej stronie zdjecia zamykna grodz wodoszczelna (po to zeby zaloge maszynowa potopic podczas wypadku/nabierania wody lub tez po to aby ja udusic CO2 na wypadek pozaru w maszynie) , po prawej taka tam wiazka kablowa jakis czujnikow z silnika czy cos:P
Dziedzic

Asfaltowy Rambo

Postprzez KKrzysztof » N 12 lut, 2017

teraz i tak zima to auto powinno zimować w garażu :) ja sam bym najchętniej zapadł w sen zimowy :) i nigdzie się nie ruszał :)
Jak ja nie lubię tej pogody niby można sobie tanio polatać bokami a jednak zimy i tak nie lubię.
KKrzysztof

Rowerzysta

Postprzez kinko » Cz 21 wrz, 2017

Ty w tym aucie ringi seksu założyłeś czy mnie dzisiaj oczy zmyliły? :)
kinko

Niedzielny Kierowca

Postprzez Dziedzic » Pt 22 wrz, 2017

"ringi seksu" zalozone sa od kilku lat - ale pod odzielnym wlacznikiem i zalaczam je tylko jak chce:)
Pozdrawiam
PS u mnie sa ciagle "rutynowe czwartki" :) -jestem stary, mam stare auto i stare nawyki :P
Dziedzic

Asfaltowy Rambo

Postprzez kinko » Pt 22 wrz, 2017

Auto fajne, wczoraj się złapaliśmy kilka razy (niebieskie kombi) ;) Ringi bym zdjął, wioska i nie ma co udawać nowszych modeli, bo e36 jest fajne między innymi dlatego, że nie jest nowszym modelem :)
kinko

Niedzielny Kierowca

Postprzez Dziedzic » Pt 22 wrz, 2017

a teraz kojarze.... pod nosem skwitowalem Twoje auto mniej wiecej tak:
"....napuszy sie na tym swoim turbo i cfaniakuje, a od 100ki w gore kaplica...."
Nie jeden turbo polegl na niemeickiej autostradzie... no ale miasto jest miasto
Podrawiam
PS co nie Dlugi? 3 czy 4ry razy pod rzad dostales na cwiartke....i Twoje ile tam bylo 400-600 nm (przy moich 263).... ciagnely wsciekle z 0kmh ,a powyzej 100ki juz jakos nie ciagnely i zdazlem Cie dogonic i przegonic i wjechac na 1szym placu:)
Dziedzic

Asfaltowy Rambo

Postprzez kinko » So 23 wrz, 2017

Hahaha, możemy polecieć do odcięcia i zobaczmy co będzie z przodu:)
kinko

Niedzielny Kierowca

Poprzednia strona

Powrót do Galeria BMW