Srebrna trumna by Saku

Zdjęcia waszych ukochanych beemek.

Re: Srebrna trumna by Saku

Postprzez Landzior1 » Wt 18 gru, 2018

Czekam na opinie na temat sprzęgła bo już myśle o tym pod swoim kątem bo nie wiem ile wytrzyma seryjne. No amorki MTSa są cienkie i pamietam w E46 z tylu tez oba padły. Inwestujesz czyli auto zostaje na dłużej? ;)
Landzior1

Weteran

Re: Srebrna trumna by Saku

Postprzez saku82pl » Wt 18 gru, 2018

Nawet się nie zastanawiaj nad kevlarem. Koszt symboliczny a przecież drugi raz go wymontowywać nie będziesz jeśli nagle zmienisz zdanie ;)

Zostaje. Główny powód to zdecydowanie większa praktyczność w porównaniu do Z4, które chciałem kupić. Do roadstera nawet statywów fotograficznych bym nie zmieścił :D nie wspominając o całej reszcie którą wożę. Trochę kierowałem się jednak emocjami myśląc o Z4. Kiedyś pewnie będzie, ale jako 3cie auto chyba tylko. Druga sprawa to obecne ceny e46. Komplet dobrych kół bym kupił za to co bym za nie dostał. Nie ma sensu sprzedawać.

Jak to Qczy pisał "stay tuned" :) Po nowym roku kolejne modyfikacje. Ostatnio kupiłem elektrycznie składane lusterka, takie zwykłe, od sedana, ale pewnie efekt będzie cieszyć oko.
cdn.....
saku82pl

Weteran

Poprzednia strona

Powrót do Galeria BMW