[e39] Dół auta

Wszystko o pielęgnacji nadwozia, polecane środki itp.

[e39] Dół auta

Postprzez Wikitajec » Pn 08 sty, 2018

Czesc,

moje 520i '96 rok miało ostatnio bliskie spotkanie z krawężnikiem,
co skutkowało:
- wyrwane pól przedniego zderzaka (został od wys.tablicy rejestracyjnej w gore)
- polamane, pogubione: wlot alternatora w zderzaku, kanal powietrzny hamulca L/P, kanal powietrza przedni, dolna czesc obudowy wentylaotra klimy, ramka obudowy chlodnicy, obudowa boczna silnika L/P (lub jak to niektorzyz pisza w ogloszeniach - tunele powietrza tarcz hamulcowych L/P), prawe dolne lewe nadkole, dolna oslona silnika i skrzyni.

Na szczescie mechanicznie wszystko dziala, autem mozna jezdzic, nic nie stuka, nie bije, chlodnica wody szczelna, jutro jade sprawidzic szczelonosci klimy, gdyz pojawil sie maly wyciek zielonej substancji (a nie jest to na pewno plyn od wspomagania/chłodzenia)

Panie, panowie - czy ktos moze jest z Gdanska lub okolic i chcialby sie podzielic do wgladu swoim autem, tak abym mogl spojrzec jakich czesci jeszcze mi brakuje, sprawdzic jak wyglada mocowanie w oryginale powyzszych czesci.

Wiadomo, móglbym oddac auto do blacharza, ale jak wspomnialem wyzej, chodzi głownie o plastiki, ktore zdecydowanie jestem w stanie samodzielnie zamontowac, a dobrze bylo wzorowac sie na kompletnym/bezwypadkowym egzemplarzu.

Pozdr!
Wikitajec

Klubowicze

Powrót do Lakiernictwo, Blacharstwo & Kosmetyka